ПРОКОЛИ ВЛАДИ

Порошенко готовий відкрити нове КПВВ на лінії розмежування, але про заміну челночної торгівлі гуманітаркою не згадував

опубліковано Головний редактор Інтернет-видання RUSKA PRATSYA   [ оновлено ]

челночна торгівля
Голова Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав контрольно-пропускному пункті при в'їзді та виїзді «золото», розташований в 300 метрах від лінії зіткнення. У прес-службі президента. «Все зроблено Але дивіться, в 300 метрах від окупованих територій, вони (бойовики - ред.) .. зобов'язання Втручання майже рік, або відкритий прохід людей і транспортних засобів Крім того, тим гірше, тим краще в присутності компонента Тепер .. президент, міністр оборони, начальник служби межа може гарантувати, що українська сторона повністю готова почати KPVV роботу «, - сказав він. За його словами, це KPVV є одним з чотирьох точок, на яких українська сторона запропонувала створення відповідних умов для поліпшення зіткнень перетину і забезпечити нормальне ставлення до людей, в тому числі тих, хто живе на окупованій території. П.Порошенко заявив, що українська сторона зробила все можливе, щоб гарантувати, що вони обладнані пунктами паспортного контролю, пункти фінансових послуг буде KPVV мобільний банкінг для літніх людей з окупованої території може прийти і отримати пенсійну картку, щоб купити їжу. Він також зазначив, що це не їжа для 30, 40, 50% дешевше, ніж на окупованій території.

17 дітей з отруєннями потрапило на стаціонарне лікування, Запорізька ОДА стверджує, що це кишкова інфекція

опубліковано 10 бер. 2018 р., 05:22 Головний редактор Інтернет-видання RUSKA PRATSYA   [ оновлено 10 бер. 2018 р., 05:24 ]

діти отруєння
Причина хвороби - в Києві 9 антигену ротавірусу для дошкільнят студентів, госпіталізованих з гострою кишковою інфекцією. За даними прес-служби Запорізької облдержадміністрації з посиланням на СЕС організовано для 8 дитячої лікарні в домашніх умовах. Для дітей дошкільного віку масового інфекційного захворювання захворювання був зареєстрований дитячий сад №219. «В 9 дітей, які перебувають у лікарні, стан здоров'я, навіть в помірних 8 (який організував лікування в домашніх умовах) - доброякісна причина цього захворювання. - ротавірус антиген виявлений у 12 дітей «, - сказав ОПР, зазначивши, що причина інфекції у дітей ще не була встановлена, щодо яких дитячого садка закритий. У Запорізькій обласній державній адміністрації було створено комісію з розслідування причин масового зараження дітей працівників СЕС, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство освіти і МНС в Запорізькій області. Як повідомляв УНІАН, 22 квітня в Києві з дитячого садка №219 в міському дитячій поліклініці вона була доставлена ​​14 дітей у віці від 2 до 6 років з гострими кишковими інфекціями - гастроентерит ротавірусної етіології. Після вивчення 6 дітей у стані середнього ступеня тяжкості були госпіталізовані в районній лікарні інфекційних захворювань, решта 8 дітей із легкою формою захворювання відправлені додому на амбулаторне лікування.

фото: Укрінформ

Безпілотний розвідник США безперешкодно пролетів уздовж лінії розмежування на Донбасі - ЗМІ

опубліковано 10 бер. 2018 р., 03:24 Головний редактор Інтернет-видання RUSKA PRATSYA   [ оновлено 10 бер. 2018 р., 03:26 ]

безпілотник ВПС США
ВВС США стратегічного БЛА RQ-4B Global Hawk провів багато годин ще один розвідувальний політ вздовж прикордонної лінії в Донбасі. Кажуть, в західних ресурсах даних моніторингу атмосферного повітря, передає «Інтерфакс-Україна». БЛА RQ-4B Global Hawk з бортовим номером 05-2024 геть вранці, 9 березня, з авіабази Sihonella в Сицилії, і протягом дня коливається від півночі на південь вздовж кордону самопроголошеної DNR і ФСБ, не перевищуючи її. Scout, що летить на висоті 15,8 тис. Лічильники і швидкість 565 км на годину. «Беручи до уваги здатність розпізнавати безпілотник RQ-4A Global Hawk міг спостерігати всю територію самопроголошеної DNR і ФСБ, і більшість прикордонних регіонів Росії», - сказав він в своїй заяві. Кілька разів pidlitav близько 40 до 60 км від районів Бєлгородської, Воронезької та Ростовської областей Росії, що межують область Луганська. Вранці 9 березня безпілотний увійшов в повітряний простір України з Румунією, щоб продовжити політ на сході Кіровоградської і Дніпропетровської областях. RQ-4B Global Hawk регулярно використовується для визначення найближчих напрямків ДНЯЗ і ФСБ і узбережжя на території Криму і Краснодарського Росії. З початку березня, він, принаймні п'ять таких польотів.

1-3 of 3