СУСПІЛЬСТВОМінохоронздоров'я запускає ринок трансплантології і хоче почати з вилучення нирок у трупів

опубліковано 19 вер. 2017 р., 22:21 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:12 ]

трансплантолог
Міністерство охорони здоров'я від 2018 запущене projectна трансплантації бруньок від несімейних донорів, повідомлених у вівторок и.о. з міністра Ульяна Супрун уфейсбуку.

"Міністерство охорони здоров'я починає project натрансплантації бруньки від несімейного донор-трупа нацьому в державному бюджеті на 2018 112 мільйонахгривен заткнуті, і на 2019-2020 році - більш ніж за 100 мільйонів щорічно", - вона написала.

Проект буде прищеплений в Києві, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі, Львові і Одесі. Його мета -, щоб допомогти близько6 тисяч українців, це зараз залежить відгемодиализа(кліринг крові через "штучну бруньку"транспортного засобу) до цього мільйони гривен go віддержавного бюджету.

Заступник міністра Олександр Линчевский в колонці на"УП. Життя" пише, що вересня, 14 змін, це дозволяєвстановлювати смерть розтрощують голову його, виконуються зважений на "створенні" умов дляобслуговування органів або тканин мертвого чоловіка длятрансплантації, приносяться в поштову інструкціюдокторського анестезіолога. Анестезіолог також будевідповідальний за координацію пересадки.

Читайте: Міфічні і реальні проблеми Українськоїтрансплантації

Проект замовлення, яке вносить зміну в інструкцію навилучення органів в донор-трупі, також оброблений. Замовлення на реєстрації в Минюсте.

Від даних Міністерство охорони здоров'я, в 2016 в Україніце виконувалося тільки 126 трансплантацій(119 - бруньки, 5 - печінка, 1 - легеня), більшість від них - від живогосімейного донора, поки від донор-трупа - тільки два. Дляпорівняння, в США впродовж того ж часу, що проводиться33611 пересадок органів.


Після виправдального вироку фігурантам справи "2 травня в Одесі" під будівленю суду у сутичках постраждали 35 силовиків

опубліковано 19 вер. 2017 р., 12:48 office ewgenus   [ оновлено 19 вер. 2017 р., 12:49 ]

Впродовж колізій активістів з правоохоронцями уЧорноморських 35 силовиків страждав під будівництвомміського суду Іллічівська

Про це спікер лідера поліцейський Одещини повідомив уФейсбуку Руслана Форостяк.

Так, 20 працівників поліції і 15 борців Нацгвардіїапелювало після медичної допомоги.

За фактом спричинення тілесний шкода правоохоронцямивідкривають реалізацію після ч. 2 століття 345(загроза абонасильство є відносно працівник правоохоронного органу) Кримінальний кодекс України.

Нагадуватиме, 18 вересня міський суд Іллічівська вміський Чорноморськ Одеська область визнала немовлядва, person включений з бізнесу про події 2 травня в Одесіу бізнесі про масові занепокоєння: екс-міліціонер, синцього канцлера часу Одеська міліція підвішують СергіяДолженкова, це управляло місцевою "Антиобластю", атакож громадянином Росії Євген Мефьодова.

Працівники СБУ відразу затримали підозрюється длясепаратизму.

У Чорноморському під будівництвом міського судуІллічівська бореться почався між активістами іправоохоронцями.

Київ райсуд Одеси задовольнив повіреним офісупрокурора про арешт Сергія Долженкова і ЄвгенаМефьодова термін на 60 двадцять-чотири години.

У сучасному рабстві перебувають понад 40 млн дорослих і приблизно 152 млн дітей - МОП

опубліковано 19 вер. 2017 р., 12:12 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:14 ]

сучасному рабстві Жертви примусові праці
Понад 40 мільйонів чоловік у світі знаходяться всучасному рабстві, 71 вони є закрився жінками
Відповідні дані в дослідженні оприлюднила Міжнароднаорганізація праці.
Оскільки відмітив, 29 мільйонів осіб або 71ід з incurrenceлюдей приніс, щоб змусити робочу силу, жінкизакриваються.
Жертви примусові праці в комерційній сексіндустріїскладають 99інок, змушують браки - 84.
Крім того, від даних організація, зараз у світовій працівикористаний приблизно 152 мільйони дітей у віці від п'яти17.
Оскільки ці організації, праця дитини, дають свідченнявикористано здебільшого в сільському господарстві (70,9 сектора послуг (17,1і промисловості (11,9)


Заборгованість із заробітної плати медикам близько 2,8 млрд грн. - МОЗ

опубліковано 15 вер. 2017 р., 04:57 office ewgenus   [ оновлено 15 вер. 2017 р., 04:58 ]

Матеріальний, що Нездоровий-є комунальними установами охорони здоров'я з нарахуваннями на 2017 подарував 2 758,6 мільйонів гривень фонд оплати праці.

Уряд вліз у борги 2,8-мільйонна грн. до працівників установ охорони здоров'я. Про це повідомив Міністерства охорони здоров'я(МОЗ) в прес-службі.

Відмітив, що Мінохорониздоров'я готує проект замовлення Кабінету Міністрів України "Про поширення резерву медичний субвенції від державного бюджету до місцевих бюджетів в 2017".

"Його мета -, щоб запобігти виникненню боргу поза оплатою заробітної плати до працівників установ охорони здоров'я, а також надання належної медичної допомоги до хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу і хворий на діабет і нецукровий mellitus". - мова goes до повідомлення відділу.

Повідомлено, що відповідно до даного структурними підрозділами з питань охорона здоров'я, регіональна і муніципальні державні управління Києва інформації, матеріальний, що нездоровий-є комунальними установами охорони здоров'я з нарахуваннями на 2017 подарував 2 758,6 мільйонів гривень фонд оплати праці.

Нагадуватиме, Міністерство фінансів України запропонувало, щоб збільшити об'єм прожиткового мінімуму до 3723 гривень від січня, 1, 2018.

Тиждень.ua

Незважаючи на блокування, третина українців продовжує активно користуватися російською соцмережею «ВКонтакте»

опубліковано 14 вер. 2017 р., 06:30 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:15 ]

топ-25 популярних в серпні сайтів
Більше третини українських інтернет-користувачів (34%) продовжує активно заходити на сайт російської соцмережі «ВКонтакте» (Vk.com), незважаючи на блокування. Про це свідчить серпневе дослідження Kantar TNS CMeter, на основі якого компанія Kantar TNS становить топ-25 найпопулярніших серед українців сайтів.

В результаті, соцмережа піднялася з 11-го місця на 10-е, а її охоплення зріс з 26,42% до 34%.

Лідирувати в рейтингу продовжують сайти Google (в тому числі Google.com.ua), YouTube і Facebook. Відзначимо, охоплення останньої також виріс - з 55,41% в липні до 62,56% в серпні. Закриває топ-5 privatbank.ua + privat24.ua, якому поступилася свою позицію Wikipedia.org.

Повний топ-25 популярних в серпні сайтів виглядає так:

Нагадаємо, в липні, згідно з дослідженням Kantar TNS, незважаючи на заборону сайти соцмережі «ВКонтакте», Mail.ru і Yandex.ua залишалися в українському топі, але вже за межами першої десятки. А ось сайт «Однокласників» покинув рейтинг.


telekritika.ua

Голові Уряду Володимиру Гройсману

опубліковано 8 вер. 2017 р., 21:47 office ewgenus   [ оновлено 8 вер. 2017 р., 21:47 ]

Шановний пане Гройсман. Скільки бюджет недоотримає доходів через заборону найприбутковіших видів бізнесу ігорного і продажу зброї? Чи допомагає вона позбутися негативних наслідків одвічних соціальних явищ, азарту і страху? Чи може зручніше дозволити ці види бізнесу в обмеженому вигляді, щоб контролювати їхній вплив на суспільний розвиток? Обмежити, наприклад калібр зброї 9мм або перевіряти спроможність гравців виконувати свої соціально - економічні зобов'язання перед кожною грою за даними платіжно - кредитних історій, тощо.

З повагою,
активіст ЄвромайданЗапоріжжя
https://woolik.co/pragnennyaistyny

Ваше Патріарше Блаженство!

опубліковано 7 вер. 2017 р., 22:36 office ewgenus   [ оновлено 7 вер. 2017 р., 22:36 ]

Звертаємось з проханням припинити протистояння і суперництво поміж українських церков за розширення свого впливу за межі Дніпра. Віримо в єдину, соборну і апостольську церкву, яку створив наш Господь Ісус Христос. Отже УГКЦ і УПЦМП сповідують одну віру, але в різний спосіб і Бог не каратиме паству за перехід з однієї в іншу, але щоб між братами був мир і любов, просимо надати автономний статус українським церквам з усією повнотою відповідальності за чвари.

agent.in.ua

Розмитнення авто на рівні 100% вартості буде кроком назустріч людям - Южаніна

опубліковано 7 вер. 2017 р., 13:02 office ewgenus   [ оновлено 7 вер. 2017 р., 13:03 ]

Перехід на українські номери імпортних машин в Україну з іноземною реєстраціями обійдеться фактичним власникам 1,0-1,4 тис. Євро

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народний депутат від БНП Ніна Южанін у коментарі до Esprito.

"Коли ми розрахували це дуже невелика сума митних платежів: категорія до 2200 кубометрів, друга категорія автомобілів, це в районі 1000 євро, наступна категорія - 1,2 - 1,4 тисячі євро", - сказав вона.

Як і раніше, ставки акцизного збору встановлюються в євро, залежно від кубічних сантиметрів двигуна.

Южанін зазначив, що це рішення стосується автомобілів на іноземних номерах як пізніше випуску 2010 року, а потім у 2000 році.

Відповідні зміни будуть внесені до податкового, митного та бюджетного кодексів.

"Це дійсно величезний крок до людей", - підкреслив голова податкового комітету.

  • 6 вересня, під стінами Верховної Ради, акція протесту була ініційована власниками автомобілів для іноземних номерів, що вимагають поступок щодо митного оформлення.
  • Сьогодні, 7 вересня, Южаніна оголосила про підписання меморандуму з організаторами протесту, згідно з яким Верховній Раді буде запропоновано проголосувати за спрощений порядок митного оформлення вже імпортованих автомобілів. Однак незабаром держава повністю заборонить імпорт вживаних автомобілів на закордонні номери.
  • На обід, акція протесту була припинена. Поліція заарештувала одного з учасників акції.


Митрополиту Запорізькому Луці

опубліковано 4 вер. 2017 р., 23:07 office ewgenus   [ оновлено 4 вер. 2017 р., 23:08 ]

Нехай Господь береже Вас у Вашій праці з порятунку душ робітників, службовців та всіх найманих працівників Запоріжжя. Щоб вони могли відновлювати не лише фізичні, але й духовні сили під час робочого дня, просимо Вас, посилати священиків на підприємства, організації та владні установи для проведення служби Божої під час обідньої перерви.


Україна козацька країна
https://www.ukrainians.co/c20296

Вища освіта не гарантує робочі місця, бо економіка України потребує робітників - Гройсман

опубліковано 4 вер. 2017 р., 07:53 office ewgenus   [ оновлено 8 вер. 2017 р., 12:43 ]

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що в країні не вистачає кваліфікованого персоналу. Про це він заявив під час святкування Дня знань у навчальному комплексі "Ерудит" у Києві, повідомляють українські ЗМІ.
"Я вірю, що не кожен може бути вченим, не всім потрібна вища освіта", - сказав пан Гройсман.
Він додав, що традиція мати диплом про вищу освіту була у 1990-х роках, але зараз, перш за все, нам потрібно мати знання та ідеї щодо використання цих знань.
"Існує попит на персонал на ринку праці, але система підготовки цих кадрів не пристосована до ринку праці", - додав прем'єр-міністр.
Пан Гройсман нагадав, що в країні бракує кваліфікованих фахівців у галузі трудових професій, але більшість коледжів не мають можливості готувати фахівців, які б конкурувати.

1-10 of 16