ПОЛІТИКАЩоб побороти корупцією на адмінкордоні з Кримом, треба закрити пункту пропуску - представник Президента Бабін

опубліковано office ewgenus   [ оновлено ]

адмінкордон з Кримом
Вже більш ніж три роки на адміністративній межі міжХерсонською областю і тимчасово зайняв Крим півостроває реальний пограничний контроль. І регулярноготранспортного сполучення з пунктами допущення такнемає є присутніми. Скоро ще і припинить роботу одного зпропускних місць - "Чаплинка". Добирання до Криму заразможливе через три пропускні пункти - "Чонгар", "Каланчак"і "Чаплинка". Багато людей вибирають для перетину точноостаннього пункту, запевняючи, що він зручніший всього. "Тут простіше.

Завжди менш ніж поворот, я проходжу" завжди швидше, -один з українців, що проводяться голосування, говоривМиколі. Кримський дивує рішення України, щоб припинитироботу "Чаплинки". Згідно з відповідачем Віктора, вінперетинає адміністративну межу в "Чаплинке" черезпівгодини, поки на інших пропускних пунктах витратив до 6 годин. Незважаючи на популярність пропускного пунктусеред водіїв, Україні "Чаплинка" не треба.

Згідно з постійним представником президента України уCrimea Бориса Бабина, "Чаплинка" призначається, бопасажир організував і вантажні перевезення. Як annientedяк один, так і інші перевезення, пропускний пункт не бувпотрібний. Його не є досить літом двох пунктів допущення. Цей рік після бар'єру терпів більш ніж 70 машин. Тут мипроходимо швидко, і на іншій стороні необхідно заповнитибагато документів, деякі не знають взагалі, як заповнитиїх, - відповідач переконаний Олександр.

Українська влада вважає, що "Чаплинка" незручний длялюдей без транспорту. Проте українці часто перехреснийадміністративна межа на стопі. Посадовці називають іншупричину закриття "Чаплинки" - корупція. "Коли для вас я -два КПП пліч-о-пліч і ви соврешаете певні нелегальніперевезення, там завжди - альтернатива, де бути згідним", - представник президента є певним у Crimea БорисаБабин. Якщо "Чаплинку" закриє - усі водії і пішоходипримчаться до найближчого пропускного пункту"Каланчак".

Прикордонники є певними, що з впаданням українців, якими вони управлятимуть. Проте журналісти виправилидуже іншу картину: антисанітарія урн і жахлива державатуалетів переповнили сміттям. Зараз посадовці плануютьзакрити пропускний пункт "Чаплинка" після розвитку дваінший. Ймовірно, це станеться в 2018, тому зараз людипросто попереджаються про майбутні зміни. Повнестворення програми "Крим.Погляньте реальності" сюди.


Російські найманці прикриваючись цивільними на КПВВ Майорськ відкрили вогонь - штаб

опубліковано 21 вер. 2017 р., 13:04 office ewgenus   [ оновлено 21 вер. 2017 р., 13:05 ]

Крім того, терористи звільнили авдіївську промзону, із-затого, що один борець ЗСУ отримав рану.

Минулий двадцять-чотири години 20 вересня, бойовики надонбасівських 19 часах відкрив вогонь у напряміУкраїнських солдатів, в результаті бойових дій одинУкраїнська військова отримана рана. Про це повідомившаблонний персоналу АТО.

Відмітив, це гарячіше всього є на Донецькому напрямі.

У "Вечір, в районі Авдіївської промзони, бойовики декількагодин звільнили наші опорні пункти від різних видівгранатометів, великокаліберних кулеметів і трохи-рук. Наші захисники відповіли ворогові ледве. В результатіоднієї з цих опозицій, близько 18 години, один отримаввійськовий української мови кульового поранення. Крімтого, учора тричі під машинним гарматним вогнем нашезміцнення добралося поблизу Піску і двічі - біля Майор, Зайцевого, Невельського", - мова goes до повідомленняперсоналу.

Крім того, загарбники ще раз показали і відношення донаселення. Знаючи, що КПВВ Майорськ завершує роботувід допущення громадян в 18.30, бойовики ще разздійснював провокацію, зробивши близько 20 машин зцивільними особами за межами пункту допущення.

"Люди, які пробували в'їхати на підконтрольну доукраїнської території, стали заручниками ситуації. У томуж часі, бойовики відкрив вогонь на наших позиціях. Цивільні особи серед цього населяють похилого віку іжінки з дітьми знайшли себе в лінії вогню і змусили, щобуникати і шукати притулок на військовому українськоїмови позицій. Про цю провокацію це було негайноінформований СЦКК і спостережлива місія ООН.

Але, незважаючи на це бойовики повідомив продотримання методу тиша сусідній КПВВ Майорськ, вже вп'яти хвилинах з боку опонента вогонь" почався знову., -відмітив в шаблонному.

Повідомлено, що Український військовий покинувцивільних осіб у безпечнішому місці і впродовж ночізабезпечив їх охорону.

На Приморському напрямі Російські загарбники робили 14 мін калібру 82 міліметри біля Павлополя і Широкиного. Івеликокаліберний кулемет опонента працював надВодними околицями.

На тиші Луганського напряму учора тримався.

"Майже на кожному другому вогні змушують АТО відповіввогню на поразку опонента", - підсумовував в персоналі.

Нагадуватиме, 19 вересня правопорушник озброївформування порушено перемир'я 23 рази.

Тиждень.ua

ГПУ відкрила справу проти НАБУ за перевищення службових повноважень

опубліковано 21 вер. 2017 р., 12:44 office ewgenus   [ оновлено 21 вер. 2017 р., 12:44 ]

Витримки дослідження після предметів перевищення офіційного імітації посадовця пленарних повноважень.

Генеральна прокуратура України звинувачує працівників Національного бюро антикорупції в нелегальному спостереженні руху осіб за територіями країни і рухом дзвонить між передплатниками в 2016. Про це у четвер, 21 вересня, на сторінці у Фейсбуку написав прес-секретареві генпрокурора України Лариса Сарган.

Вона відмітила, що генеральна Прокуратура здійснює pre-trial дослідження в злочинній реалізації на знаках кримінальних злочинів, зустрів лицем до лиця століття 365(Перевищення енергетичних або офіційних пленарних повноважень) і століття 366(Офіційна імітація) КК України.

​"Встановлено, що офіційними особами НАБУ в 2016 незаконно, без відповідних дозволів слідчого судді, реалізація оперативно - технічних зважений здійснювався, зокрема спостерігаючи руху осіб проводився для територій країни і руху дзвонить між передплатниками 114 телефонів", - написав Сарган.

Вона відмітила, що таке метод ОТЗ здійснювався відносно офіційні особи: Головне управління агентури, Служби зовнішньої агентури, органів Нацполіції, СБУ, Управління державним захистом, ДУС, Міноборони, депутати міністрів Кабінету міністрів, органів ДФС, судді Вищих судів, голови райсудів в міському Києві, керівництві УСТАНОВИ вищого вивчення, інша офіційна особа. Зараз, оскільки свідки - вже допитаний ряд офіційних осіб відмічених органів.

​Нагадуватиме, в серпні, 2016, слідчо-оперативна групова ГПУ прибула пошуком до будівництва Національного бюро антикорупції. Пізніший директор НАБУ Артем Ситник і спікер генпрокурора, який Юрій Lutsenko Larysa Сарган підтвердив, це шукає у бюро проводив у рамках бізнесу про нелегальне слухання.

Згодом в прес-службі НАБУ повідомив, що пошук у бюро це пробувалося, щоб проводити у бізнесі, person включеному з цього - депутат прокурора Київської області.

Тиждень.ua

РФ немає жодної української школи на 8 млн українців

опубліковано 20 вер. 2017 р., 14:00 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 14:01 ]

8 млн українців у Росії немають жодної школи
Державна Думка Російської Федерації, "захищаючи" права для Російськомовного населення в Україні, забутій про права 8 мільйонів українців в Росії.

Про це віце-прем'єр-міністр Вячеслав Кириленко написав в Твіттері.

"Госдума Російської ФЕДЕРАЦІЇ забіг відносно Закон про освіту. Забуто в твердженні тільки, щоб повідомити, скільки в Російській ФЕДЕРАЦІЇ Українських шкіл на 8 мільйонах українців. Немає нічого", - Кириленко написав.

Перед тим, як державна Дума Російської Федерації готувала твердження відносно загальноприйнята Верховна Рада України закону "Про освіту" в цьому засудив прийняття документа.

Оскільки Укрінформ повідомив, керівництво країн МЗС і НАПІВПРОВІДНИКА МЕТАЛЕВОГО ОКИСЛУ 11 зустрічається з представниками дипломатичних місій, представниками РАДИ Європи, ОБСЄ відносно прийнятий Верховною Радою закону "Про освіту", в цьому державна мова упевнена в Україні мова освіти. Відмітив, що представників Російської Федерації не було на цій зустрічі. Україна також дала в РАДІ Європи на огляді предмет 7 закону, це регулює це питання.

Читайте також: Закон про освіту: стаття "Мова" була спрямована на огляд в РАДІ Європи

Перед тим, як декілька країн висунулися попереду з протестами відносно запис предмета 7 закону "Про освіту", зокрема побоювання висловилися відносно звуження прав для представників національних меншин в Україні на здобутті освіти рідною мовою. Оскільки відмітив утворення і науки в Міністерстві, закон "Про освіту" розширює можливості представників національних меншин, в специфічних можливостях для вступу до вищих освітніх установ України.


https://www.ukrinform.ua/

Окупанти намагаються відібрати житло українських військових у родичів, що лишилися в Криму

опубліковано 19 вер. 2017 р., 15:46 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:21 ]

житло військових в Севастополі
Згідно з жителями, перед тим, як вже була спробависелити одну з сімей від офіційної квартири, але наакомодації це було успіх, щоб відстояти право в суді.

У зайнятому Севастополі Російські силовики відвідали усіквартири в хаті №17 на вулиці сторони Новікова уБалаклаві, сім'ї службовців ВМС України і військовихпенсіонерів живуть в цьому. Про це Крим.Реальностіповідомили бригади Українських офіцерів, це незмінювалося до присяги і зараз передаютьобслуговування континентальну частину України.

На їх словах, напередодні близько 19 години двапрацівники Російської поліції і двох для осіб в цивільномуобійшли усі квартири хати і проводили бесіди з жителями. Зокрема, силовики попросили про людей, або вонизнають, це живе в офіційній акомодації, узяв інтерес, скільки чоловік мешкає в квартирі, і де зараз є голова сім'ї.

"Рейд" в хаті проводився увечері в понеділок, 19 вересня

Полісмени робили офіційні видачі свідоцтва, але проверифікації причин не повідомив. Для жителів необхідніпаспорти і перевірив реєстрацію. Також полісменидетально розпитали про сусідів:, хто живе, хто стадо і деживе зараз.

Працівники в цивільному у бесідах не узяли участь і нез'явилися.

Згідно з жителями, перед тим, як вже була спробависелити одну з сімей від офіційної квартири, але наакомодації це було успіх, щоб відстояти право в суді.

40-житлова хата №17 на вулиці сторони Новікова уБалаклаві був будувався для ВМС України і передавав вексплуатацію у кінці 2003. У нього в офіційних квартирахмешкають сім'ї Українських службовців і сім'ї військовихпенсіонерів. Хата була на балансі ВМС України. Частинаквартир була приватизована 2014. Після анексії КримуРосією хата була передавав баланс Міністерствамиоборони Росії.

Зараз громадяни, які живуть там, не мають можливістьприватизувати офіційна акомодація, оскільки це незакріплено Російськими законами.

Нагадуватиме, в зайнятому Криму в суботі, 16 вересня, поліція заборонила, щоб проводити кримськотатарський"Алтин футбольного турніру тамг'а".

Крым. Реалии

Масові вбивства мусульман рохінджа у М'янмі, спалено близько 200 сіл

опубліковано 19 вер. 2017 р., 14:15 office ewgenus   [ оновлено 19 вер. 2017 р., 14:16 ]

У М'янмі був горілий близько 200 сіл мусульманок національності рохінджа, дія змушує безпеки супроводжується масовими вбивствами, тортури


Про це на правах людини голова місії повідомив членів ради з установи фактів Марзукі Дарусман, центр новин повідомлень UNO.

Зокрема, вищезгадано, що серйозна криза, якій треба увагу швидко, є розгорнув в М'янмі. Після того, як подарували повідомлення, дія змушує безпеки на півночі держави Ракхайн супроводжується масовими вбивствами, тортурами і сексуальним насильством. Військовий знищують цілі села, де прожив рохінджа: згідно з супутником, даним, був горілий близько 200 сіл.

Повідомляє "приходять, що територія біля межі від Бангладеш мінується, і ті, хто пробує врятуватися від насильства, у тому числі діти, гинуть і досягають ушкоджень. Скажіть, що впродовж пропаганди представників національності рохінджа порівняно з робітників" аварійної комах бригади, - повідомив Дарусман.

Читайте також: У М'янмі буддистів вирізують мусульманок, і країною управляє нобелівський від світового лауреата. Чи істинно це і як таке можливо

Він нагадував, що Рада прав людини повинна усвідомити небезпеку подібних дій, досвідчені покази фактично, що, як правило, людиноненависницька пропаганда - жахливі злочини, яким передує.

Конфлікт в М'янмі обумовлений цією владою країни розглядає представників національності рохінджа правопорушник мігрантами від Бангладеш, окрім в країні вже тривалий час витримки конфлікту між буддистами, які подарували більшість населення, і рохінджа.

Близько 300 тисяч мусульманок національності рохінджа втекло у Бангладеш від М'янми від початку підвищені рівня насильства в цій країні.

В окупаційному суді Криму журналісту Миколі Семені світить три роки позбавлення волі

опубліковано 18 вер. 2017 р., 18:08 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:18 ]

Кримського журналіста переслідування
Також вимагається заборонити Семена, щоб зайнятисябудь-якою громадською діяльністю впродовж трьохроківПрокурори вимагають, щоб засудити Кримськогожурналіста Миколу до Семена до трьох укладення роківвід відтермінуванням

Судове переслідування вимагало у трьох років укладенняКримського журналіста Миколу Семени, але відвідтермінуванням виконання на трьох роках.

Озвучив таку вимогу до відповідності підконтрольного вкремль Залізничного суду Сімферополя в понеділку, 18 вересня, прокурора Світлани Будинська, відповіднийКрим.Реалії. повідомлення

Вона також вимагала, щоб заборонити Семена, щобзайнятися будь-якою громадською діяльністю впродовжтрьох років.

Оскільки "Детектор ЗМІ" повідомив, в квітні, 2016 Російської ФСБ в зайнятому Криму проводило пошук іпорушувало кримінальну справу проти понадштатногожурналіста "Радіо - Свободі" Микола Семени для статті вцьому неначе є "звернення до порушення територіальноїцілісності Російської ФЕДЕРАЦІЇ". Після цього журналістадекілька годин допитали у ФСБ. Згодом він був звільненийпід підпискою про невиїзд. Суди востаннє зараз.

Микола Semen оголошує, що в матеріалах він усвідомивпрямо на "безкоштовне вираження ідеї".

Правозахисні і журналістські організації вважають, переслідування Миколи Семени політично мотивувало.

Офіс Представника - ОБСЄ на свободі питань годинникаМАС-МЕДІА після справаминезаконно затриманихУкраїнських журналістів Римський Сущенка, МиколаСемени і Станіслав Асєєва, що переслідуються.

Про це в коридор/pls ОБСЄ конференції від імплементаціїзобов'язань в промисловості людський вимір уВаршаві(Польща) в коментарі "Укрінформу"представницький оголошений ОБСЄ на свободі питаньЗМІ МАСИ Арлем дезір.


Порошенко проти окремих антикорупційних судів, бо влада країни де вони є не дуже задоволена ними

опубліковано 15 вер. 2017 р., 06:10 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:20 ]

Порошенко проти окремих антикорупційних судів
Президент Петро Порошенко остаточно зробив вибір накористь створення судової палати антикорупції, але неокремого суду антикорупції.

Про це він продовжував говорити 14-й до річної зустрічіялтинської стратегії європейця.

Президент оголосив, що в країнах, що успішний в планборються проти корупції, судів антикорупції не існує. "Вінзнаходиться в Кенії, в Уганді, здається, в Малайзії і вХорватії. Але я говорив з їх прем'єр-міністром Пленковича- вони дуже не згодні з судом" антикорупції, - говорив він.

На його думку, для України це більше важливо не ім'ясудового органу антикорупції, але його незалежності.

"Я сподіваюся, що ми зможемо створити камеруантикорупції через наступний місяць, а потім якщо судантикорупції з'явиться - в 2019 або 2020-й рік - будь ласка, - говорив він.

Читайте: Директор НАБУ, названий безглуздим ідеястворення камер антикорупції

Нагадуватиме, що 7 вересня, попереду, що висовується, уВерховній Раді, президент оголосив про потребу "судовогооргану" на боротьбі з корупцією.

Зараз бізнес-структури це розслідуваний НАБУ, Солом'янський досліджує райсуд Києва(будівельнийНАБУ, це розташовано в цьому районі столиці). Бюроповторно виклало незадоволення рішення цьогопридворного і потрібно для створення Вищого судуантикорупції. За задумом, цей суд будуть усі теми НАБУпід дослідженнями, і апелюючи його рішення будеможливий тільки у Верховному Суді.

Вища порада правосуддя і генеральна Прокуратуравиступають проти цього. Зокрема, генпрокурор ЮрійLutsenko запропонував, щоб не створити суд антикорупції, але формують окрему камеру антикорупції в існуючійсистемі.

В ізоляторі окупованого Криму у Балуха почалися проблеми з серцем

опубліковано 15 вер. 2017 р., 05:12 office ewgenus   [ оновлено 15 вер. 2017 р., 05:12 ]

Через погані терміни підтримки в СІЗО для ньогопроблеми розпочалися з серця.

Держава здоров'я незаконно convict Українського activistВолодимира Балуха, це знаходиться в слідчому ізоляторіСімферополя, погіршала значно. Координатор Кримськоїправозахисної групи Ольга Скрипник повідомляє про це.

Вона відмітила, що процес передачі лікарських засобів вСІЗО проблематичний і тривалий.

"Влітку в СІЗО це є дуже задушливо, задушливо, від того, що в проблемах Володимира Балуха розпочався з серця, йому потрібні лікарські засоби. Але процес передачілікарських засобів в СІЗО, дуже проблематичний ітривалий іноді", - повідомив Скрипник.

Вона додала також, що проблема для усе ув'язнених вСІЗО - те, що жахливі годують.

"Це готується там, люди не можуть поїсти. Все, що вониможуть використовувати, - це тільки передачі, якіпередають родичів і активістів. Але на реєстрації до СІЗОчасу" передачі goes теж, - вона відмітила.

Нагадуватиме, 4 серпня Роздольненський, до якого судзайнятого Криму засудив Балуха 3 і колонії 7 місяцівзагального методу, а також зобов'язав, щоб заплатитиштраф у розмірі 10 звільнених від податків мінімумівдоходів громадян.

14 грудня, 2016 Балуху робив судове переслідування настатті про нелегальне придбання і зберігання боєприпаси.

29 серпня Слідчий комітет Російської ФЕДЕРАЦІЇ порушивнову кримінальну справу проти Володимира Балуха.

Крим.Реальності
http://tyzhden.ua

ФСБ Росії била і катувала струмом Кримського татарина Параламова

опубліковано 14 вер. 2017 р., 07:06 office ewgenus   [ оновлено 14 вер. 2017 р., 07:06 ]

Параламова зберіг в квартирі до ФСБ.

Кримський татарин Ренат Параламов повідомив про побиття і катують потік з боку Російських силовиків. Захисник Маммет Мамбетов оголосив про це.

"Він телефонував з невідомого номера і повідомляв, що це є на Сімферополі "Сходу" автостанції. Він був настійно битим, катував електричний потік і робив погані речі", - говорив він.

На wh-question, або був Параламов у ФСБ, Мамбетов відповів: "Так, поліція поселення повідомила Нижньогірський, що він від учора був там".

Нагадуватиме, 13 вересня Російські силовики проводили пошук Кримський мусульманський Рената Параламова. Згідно з Курбедінов, Параламова забрав з собою Російські силовики і стадо, ймовірно, в управлінні російською ФСБ на Криму в Сімферополі. Згодом Параламова, який Російські силовики звільнили.

УНІАН
tyzhden.ua

1-10 of 18