ЕКОНОМІКАБорг "Укрнафти" продовжує зростати і на 01 вересня склав 19,2% всієї податкової заборгованості - ДФС

опубліковано office ewgenus   [ оновлено ]

Від нього компанії не продовжують ліцензію до здобичі.

Податковий борг компанії "Укрнафта" на державі 1 вересня, 2017, зробленого 15,7 мільярдами гривен.

Про це говорив в повідомленні Державної фінансової служби.
Налоговый долг по состоянию на 1 сентября 2017
"15, 7 мільярдів грн. боргу мають підприємства системи "Укрнафта", - збирачі податків оголосили в п'ятницю.

Компанія на державі 30 червня, оціненого податковий борг на рівні 13,2 мільярдів гривен, "Україна" Інтерфаксу повідомляє.

Від податкового боргу це - "Укрнафте", що відмовляється, до ліцензій на prolong до здобичі. Нове управління "Укрнафты" запропонувало, щоб ліквідувати податковий борг. Він може бути зроблений також із-за передачі ГФС 2 мільярдів кубометрів газу, що, належачи компаніям і чий екскаватори ринкової вартості 15 мільярдів грн. або через підготовку на системі внеску і погашенні боргу, винятковому із-за грошових коштів компанії впродовж 3. Ці пропозиції - ГФС, що зараз вивчається, і Минфином.

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія країни. НАК "Нафтогаз України" належить до 50A дії "Укрнафты", до групи компаній, пов'язаних з колишніми акціонерами Приватбанка, - замовлення 42кций.

"Наші гроші" розкрили схеми "Укрзалізниці" пов'язані з представниками "БПП"

опубліковано 19 вер. 2017 р., 14:53 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:10 ]

Братья Дубневичи депутатами від Блоку Петра ПорошенкоСуществует стандарт "золота" якості, це відзначається вусіх документах. Він заявляє, що рейка дотримуєтьсянадійно, якщо клемма давит 25. Разом цей індексдобирається гірше офіційно. Така зміна безпосередньопов'язана з депутатами від "Блоку Петра Порошенко" і, засумісництвом, найбільше монополістами на"Укрзализныце". Українські міста об'єднуються 21 тисячакілометрів залізничних колій. Що шлях був безпечний, сотні працівників "Укрзалізниці" перевіряють і виконуютьїх. Під вага стальні рельси пропащі потяг і розкидано.

Зберігає колесо стикування, головний елемент цього -клемма. Если наведений вище разогнется хоть на 7-8 миллиметров - произойти може железнодорожнаянещасний випадок. Такі зв'язки в Україні роблять двікомпанії - "АТ Механіка" і "Корпорація КРТ". Витримканалежить до заступників президентської фракції Ярославаі Богдана Дубневичам. Это не просто політика, але імільйонери. Братья Дубневичи официально - власники700 мільйонів, майже 700 об'єктів нерухомого майна ігривень елітарного автопарку.

Чиновнича кар'єра Ярослава Дубневича, також як і бізнес, твердо прижаті до залізниці зв'язує: спочатку представник"Укрзалізниці" в Кабінеті міністрів, тепер - главатранспортного комітету. Ці позиції не призводять істотнимдо прибутку, проте депутат бізнесу робить сотні мільйонівгривень. Вплиньте політиків так настійно, що за наявностідвох компаній на ринку минулі роки "Укрзалізниця" купивзв'язки виключно в "Корпораціях КРТ". У 2017 "Укрзализныця" планував купити закріплено на 290 мільйонах гривень.

На пропозиції висилають три компанії - два дилерДубневичів і "АТ Механіка". Предложение последней былотрадиционно дешевле. Однако экономии "Укрзализныця"відмовив тут. Оскільки в Україні монополія братівДубневичів процвітає і скільки "Укрзализныця" переплачуєна зв'язках - заглядають в журналістське дослідженняпрограми "Наші гроші".


Незалежна наглядова рада "Нафтогазу" пішла у відставку через небажання уряду реформувати копоративне управління

опубліковано 19 вер. 2017 р., 11:58 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:08 ]

наглядова рада Нафтогазу
Останні незалежні члени оглядового брокера "Нафтогазу"вирішили вийти через зростання рівня політичноговтручання в роботу компанії

Вирішальний Поль Ворвік і Маркус Річардс bind доздатності згущуватися реформ з боку уряду, прес-служба"Нафтогазу" інформує.

У листі вони відмічають це в квітні, 2017 вже виклавпредставникам Кабінету міністрів ясна позиція відносноневиконання урядом Планують реформаціїкорпоративного управління "Нафтогазу".

"Незважаючи на гарантії, які були надані членамнаглядова рада близько представники вищого політичногокерівництва України, впродовж останнього п'ять місяцівніяких істотних змін не сталися вперед. Жодна з дій, які підконтролем уряд виконувався. Навпроти, рівеньполітичного втручання в роботу "Нафтогазу" продовжуєрости і став, на жаль, очевидною нормою", - мова goesбуквально.

20 вересня, що інформує керівництва групового"Нафтогаз", матиме місце відносно це рішення.


За останній місяць в порти анексованого Крим незаконно заходили 34 іноземні судна — МінТОТ

опубліковано 18 вер. 2017 р., 18:32 office ewgenus   [ оновлено 18 вер. 2017 р., 18:33 ]

Отже найбільше суднових порушників рухалося підпрапором Російської Федерації.

Від серпня, 1 для вересень, 1, 2017 в портах анексованогоКриму незважаючи на Українські і міжнародні схвалення, що називаються, або склали там 34 вантажні судновіпорушники. Про це повідомив в сервісних для пресиМіністерствах з питань тимчасово зайняті території іусередині перемістив осіб України.

Згідно з повідомленням, судна є здійснюють 77 зваженийв Керч портів і Севастополь. Від них 23 судна підпрапором Російської Федерації і 11 - під прапорами іншихдержав. Зокрема: Палау, Сьєрра-Леоне, Що, Коморськіострови, Танзанія.

Читайте також: У вході у Босфор судно, що доставленівантажі в зайнятий Крим розламалося навпіл

Нагадуватиме, морські порти розмістили на територіїАвтономної Республіки Криму - Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта є закрив на підставізамовлення Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 № 578 - р "Деякі питання функціонування морського ірічкового транспорту" і відповідно до замовленняМіністерство інфраструктури України від 16.06.2014 № 255 "Про закриття морських портів".

Від даних МінТОТ, впродовж липня, 2017 на узагальненійінформації до портів і термінали - кримські 597 суднадзвонив під прапорами такої Мальти держав :, Італії, Сінгапуру, Панами, Танзанії, Туреччини, Болгарії, Китаю, Молдови, Камбоджі, Ліберії, до Островів Каймана, С'єрра -леоне, Маршаллові Острови, Острови Кука.

До Керченського порту 269 суден дзвонило в липні вцілому;

Феодосійського - 42;

Севастополь - 245;

Євпаторія - 5;

Ялта - 5.

"Зупинка судів під іноземними прапорами до закритихморських портів і терміналів, розмістив на територіїCrimea і Севастополь буде досліджений як порушеннянорм міжнародного права як дії, які підриваютьсуверенітет України, а також як порушення законодавстваУкраїни, це тягне відповідальність судновласників, операторів і капітанів суден, у тому числі злочинним", -відмітив в міністерстві.

Тиждень.ua

Омелян: в Україні 90% таксопарку працює нелегально

опубліковано 15 вер. 2017 р., 05:46 office ewgenus   [ оновлено 15 вер. 2017 р., 05:47 ]

Ринок таксопарку в Україні зараз нелегальний на 90що неприносить ніяких грошей до державного бюджету

Про це міністр інфраструктури Володимир Omelyanоголосив в ефірі TV канал "ZIK".

Відповідаючи на питання відносно це, коли водії таксі"Uber" і "Uklon" отримають ліцензії і податки почнутьоплачувати, він відмітив, що в Пораді вніс закон про таксі, що депутати бідона людей вважають вже через майбутніймісяць.

На його словах, в документі буде окреме розділення, якерегулюватиме питання таксі як "Uber" і інші internet-grounds, де можливо замовити авто.

"Ринок таксопарку, на жаль, на відсотках 90 нелегальний, знаходиться в "тіні", яка має на увазі нульові надходженнядо бюджету. З іншого боку - постійні проблеми для тихлюдей, це залучає до установки ціни, або для компаній, які роблять такі послуги", - Омелян відмітив.

Нагадуватиме, Uber був запущений можливість додатидодаткової зупинки для маршруту руху і функціїрозділення вартості поїздки з компаньйонами.

Нещодавно Uber підняв тарифи на ряду послуг для киян.

Українські аграрії потерпають від рейдерів, тисячі гектарів землі захоплено - міністр економічного розвитку

опубліковано 13 вер. 2017 р., 08:42 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:04 ]

аграрні рейдерси
Від 1 до 3 тисяч гектарів землі в Україні були захоплені рейдерськими.
Про це заявив на засіданні уряду віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубив.
"Дослідницькі підрозділи Національної поліції розслідують 44 кримінальні справи цієї категорії, однак цього недостатньо, оскільки існує багато інших справ. Одночасно ми оцінили сегмент жертв рейдерів - від тисяч до трьох тисяч гектарів землю, яку вони захоплюються ", - сказав Кубов.
За його словами, для вирішення проблеми слід розробити співпрацю з громадськістю та включення її представників до оперативного штабу, які протидіють рейдерському хобі.
Читайте також: Хто лідирує в аграрному рейдері в Україні?
Економічна правда

Кабмін вирішив підтримати енергетику сонця, вітру і річок

опубліковано 6 вер. 2017 р., 13:34 office ewgenus   [ оновлено 6 вер. 2017 р., 13:35 ]

Уряд затвердив порядок стимулювання встановлення тарифів на тарифи на теплову енергію, вироблену з альтернативних джерел енергії.
Про це на засіданні уряду заявив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, передає Урядовий портал.
"Ми підвищуємо конкурентоспроможність виробників тепла з використанням альтернативних джерел енергії. Механізм встановлення тарифів передбачає зменшення вартості теплової енергії, що використовується для опалення житлового фонду та об'єктів бюджетної сфери", - сказав Геннадій Зубко.
Зокрема, планується встановити тариф на рівні 90 відсотків газу, що виробляється в цій місцевості в даній області. За відсутності такого тарифу - на 90 відсотків середньозваженої ставки в регіоні. "Таким чином, пропонується стимулювати виробництво тепла з використанням альтернативних джерел енергії", - сказав він.
Прийнята постанова також дозволить запровадити спрощену процедуру встановлення тарифів на теплову енергію, вироблену з альтернативних джерел енергії для відповідних суб'єктів господарювання, до початку опалювального сезону 2017/2018 років.

http://www.epravda.com.ua

За 6 років держбюджет надав Пенсійному фонду 6 млрд.доларів

опубліковано 5 вер. 2017 р., 15:42 office ewgenus   [ оновлено 5 вер. 2017 р., 15:43 ]

З огляду на несплачений кредит на період з 2008 по 2014 рік, Пенсійний фонд зобов'язаний державній скарбниці 6 мільярдів доларів
Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє Espresso .TV.

"З 2008 по 2014 рік сума непогашених кредитів Казначейству становить 48 млрд. Грн. За курсом 8 - 6 млрд. Дол. Пенсійний фонд заборгував до державного бюджету, і на сьогоднішній день на нього" зависає ", тобто результат популізму ", - зазначив міністр.

Він додав, що на додаток до поточного дефіциту 141 мільярда доларів, пенсійний фонд все ще має необмежений кредит у розмірі 48 мільярдів доларів.

Рева зазначила, що, незважаючи на додаткові кошти внаслідок економічного зростання та збільшення заробітної плати, не потрібно відправляти його до пенсійного фонду, тому дефіцит збільшиться ще більше.

Через "Приват24" тепер можна придбати валюту лише для переказу за кордон

опубліковано 4 вер. 2017 р., 04:05 office ewgenus   [ оновлено 4 вер. 2017 р., 08:58 ]

Державний ПриватБанк призупинив продаж валюти клієнтам через систему "Приват24". Купівля валюти від клієнтів тепер обмежується лише часом роботи на міжбанківському валютному ринку - робочими днями з 10:00 до 16:00.

Про це сказала прес-служба банку.

"У зв'язку з законодавством України щодо здійснення безготівкових операцій з іноземною валютою, що здійснюються виключно через міжбанківський валютний ринок (IBCM), для таких операцій ICMU погоджується з правилами. Продаж валюти банку може здійснювати віддалений робочий день з 10:00 до 16: 00 за поточною ставкою на момент здійснення операції ", - звітувати в банку.

Клієнти можуть купувати валюту з метою перерахування грошей на сторінки SWIFT-платежів та переказів, але банк може вимагати підтверджувальні документи про цільовий характер придбання валютних коштів.

В даний час ПриватБанк розробляє нову функціональність послуг покупки онлайн-валюти клієнтами.

Нагадаємо, що наприкінці 2016 року ПриватБанк став державною власністю у зв'язку з тим, що попередні власники виявилися неплатоспроможними.

NABU розслідує кримінальну справу за фактами можливого зловживання службовим становищем посадовими особами Національного банку України та ПриватБанку великими розмірами витрат, здійснюваних керівництвом та власниками значного банку участі (ч. 2 ст. 364 Кримінальний кодекс РФ, частина 5 ст.191 Україна), внаслідок чого держава зазнала збитків у розмірі перевиконання банку у розмірі понад 100 млрд. грн. Справа стосується незаконного надання кредитів попередніми власниками та топ-менеджерами фінансової установи.


ДЖЕРЕЛО: "УКРАЇНСЬКА НОВИНИ"
lb.ua

У Чернігові відбувається рейдерське захоплення швейної фабрики «Елегант»

опубліковано 31 серп. 2017 р., 06:19 office ewgenus   [ оновлено 31 серп. 2017 р., 06:20 ]

Директори "Елегантного" заводу не допускаються до приміщення

Для працівників Чернігівської швейної фабрики "Елегант" сьогодні починають з неприємного сюрпризу. За словами директора фабрики Наталії Романовської, відбувається захоплення рейдерів. Про це повідомляє чернігівське видання "Челни".

"В даний час 350 людей знаходяться в приміщенні, прибиральники стали поганими і називаються швидко. Продукція розірвана, я не знаю, що таке люди, ніхто нічого не пояснює, прийшов колишній бухгалтер підприємства та колишній керівник комерційної служби. Сказав, що у них є документи, що підтверджують, що керівництво заводу незмінно змінилося. Мене не дозволено всередину. Ми зателефонували в поліцію ", - зазначає Романовська.1-10 of 17