Радник Зеленського вважає, що Порошенко буде критикувати наступника за бездіяльність, щодо рішення Cудів повернути протизаконно націоналізований ПриватБанк його власнку

опубліковано 16 трав. 2019 р., 06:22 Yevgen Zaharenko   [ оновлено 16 трав. 2019 р., 06:41 ]
ПриватБанк
Судження про націоналізацію «Приват» Коломойського і прибутковим, і Порошенко - рішення Данилюк українських судів, які ви можете скасувати націоналізацію «Приватбанк»
вигідно не тільки для колишніх власників банку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, але нинішній президент Петро Порошенко. Інформ Tsenzor.NET в зв'язку з Асоціацією, конференції директор Concorde Capital, сказав обраний президент Володимир Зеленський Олександр Данилюк. «На жаль, збіглося: Коломойський зацікавлений в ясному, але ці рішення збігаються з інтересами Порошенко - може отримати міцну основу для критики нового президента і його команди», - сказав колишній міністр фінансів. За його словами, судові рішення по «Приватбанк» показують, що новий уряд повинен почати реформу за зміни в судовій системі. «Весь цей час ми намагалися переконатися, що ці зміни, але це не висновок -. Перше, що потрібно зробити -. Судова реформа повинна бути зроблена швидко, і не бійтеся «, - сказав Данилюк. Читайте «Tsenzor.NET»: $ 2 disekatommyria Коломойський, який вимагає «ПриватБанк» може погасити заборгованість компаній - страховий радник Зеленський Нагадаємо, 18 квітня Київський окружний адміністративний суд виніс два рішення на користь колишнього акціонера «Приватбанку» Ігор Коломойський, скасував договір купівлі-продажу державного участі в банку і анулював рішення НБУ, яке було пов'язане зі списком «Приватбанк» людей. Печерський районний суд Києва виніс рішення порушення договору Коломойського особистого поручительства на рефінансування кредитів «ПриватБанк». Пізніше шостий Київський апеляційний адміністративний суд залишив в силі суд першої інстанції, який визнав незаконним інспекцію НБУ в «Приватбанк», за яку він отримав висновок на отвір в банку. Заступник голови Національного банку Катерина Рожкова сказав, що регулятор буде наполягати на ренаціоналізації «Приват», якщо він скасовує рішення про передачу в державний банк.

Comments