ПОЛІТИКА‎ > ‎

Заради санкцій проти РФ, депутати хочуть продовжити особливий статус ОРДЛО, натомість за мирне врегулювання після участі регіону в загальноукраїнських виборах хоча б онлайн, вони наврядчи проголосують

опубліковано 1 жовт. 2018 р., 11:07 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 1 жовт. 2018 р., 11:09 ]
У цьому випадку, підкреслив перший Віце-спікер Верховної ради україни Ірина Геращенко на засіданні Погоджувальної ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Проблема цього закону обговорювалося в ході зустрічей лідерів усіх фракцій з високопосадовцями сша, а також Президентом України на полях саміту НАТО і генеральної асамблеї ООН. Під час зустрічі з високопоставленими чиновниками і р-н Болтон, і Волкером - всі фракції, крім однієї, підтвердили готовність проголосувати за продовження цього закону", - сказав Геращенко.

Разом з тим, вона підкреслила, що дискусія з приводу цього закону не стосується тіла закону, тому що він був прийнятий у 2014 і 2015 роках, і мова йде тільки про розширення закону.

"Дуже важливо, що позицію українських дипломатів полягає в наступному: пролонганція цього закону дозволить значно розширити набір інструментів для дипломатів українців, так і для наших друзів з країн�