ПОЛІТИКА‎ > ‎

В окупаційному суді Криму журналісту Миколі Семені світить три роки позбавлення волі

опубліковано 18 вер. 2017 р., 18:08 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:18 ]
Кримського журналіста переслідування
Також вимагається заборонити Семена, щоб зайнятисябудь-якою громадською діяльністю впродовж трьохроківПрокурори вимагають, щоб засудити Кримськогожурналіста Миколу до Семена до трьох укладення роківвід відтермінуванням

Судове переслідування вимагало у трьох років укладенняКримського журналіста Миколу Семени, але відвідтермінуванням виконання на трьох роках.

Озвучив таку вимогу до відповідності підконтрольного вкремль Залізничного суду Сімферополя в понеділку, 18 вересня, прокурора Світлани Будинська, відповіднийКрим.Реалії. повідомлення

Вона також вимагала, щоб заборонити Семена, щобзайнятися будь-якою громадською діяльністю впродовжтрьох років.

Оскільки "Детектор ЗМІ" повідомив, в квітні, 2016 Російської ФСБ в зайнятому Криму проводило пошук іпорушувало кримінальну справу проти понадштатногожурналіста "Радіо - Свободі" Микола Семени для статті вцьому неначе є "звернення до порушення територіальноїцілісності Російської ФЕДЕРАЦІЇ". Після цього журналістадекілька годин допитали у ФСБ. Згодом він був звільненийпід підпискою про невиїзд. Суди востаннє зараз.

Микола Semen оголошує, що в матеріалах він усвідомивпрямо на "безкоштовне вираження ідеї".

Правозахисні і журналістські організації вважають, переслідування Миколи Семени політично мотивувало.

Офіс Представника - ОБСЄ на свободі питань годинникаМАС-МЕДІА після справаминезаконно затриманихУкраїнських журналістів Римський Сущенка, МиколаСемени і Станіслав Асєєва, що переслідуються.

Про це в коридор/pls ОБСЄ конференції від імплементаціїзобов'язань в промисловості людський вимір уВаршаві(Польща) в коментарі "Укрінформу"представницький оголошений ОБСЄ на свободі питаньЗМІ МАСИ Арлем дезір.