ПОЛІТИКА‎ > ‎

Окупанти намагаються відібрати житло українських військових у родичів, що лишилися в Криму

опубліковано 19 вер. 2017 р., 15:46 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:21 ]
житло військових в Севастополі
Згідно з жителями, перед тим, як вже була спробависелити одну з сімей від офіційної квартири, але наакомодації це було успіх, щоб відстояти право в суді.

У зайнятому Севастополі Російські силовики відвідали усіквартири в хаті №17 на вулиці сторони Новікова уБалаклаві, сім'ї службовців ВМС України і військовихпенсіонерів живуть в цьому. Про це Крим.Реальностіповідомили бригади Українських офіцерів, це незмінювалося до присяги і зараз передаютьобслуговування континентальну частину України.

На їх словах, напередодні близько 19 години двапрацівники Російської поліції і двох для осіб в цивільномуобійшли усі квартири хати і проводили бесіди з жителями. Зокрема, силовики попросили про людей, або вонизнають, це живе в офіційній акомодації, узяв інтерес, скільки чоловік мешкає в квартирі, і де зараз є голова сім'ї.

"Рейд" в хаті проводився увечері в понеділок, 19 вересня

Полісмени робили офіційні видачі свідоцтва, але проверифікації причин не повідомив. Для жителів необхідніпаспорти і перевірив реєстрацію. Також полісменидетально розпитали про сусідів:, хто живе, хто стадо і деживе зараз.

Працівники в цивільному у бесідах не узяли участь і нез'явилися.

Згідно з жителями, перед тим, як вже була спробависелити одну з сімей від офіційної квартири, але наакомодації це було успіх, щоб відстояти право в суді.

40-житлова хата №17 на вулиці сторони Новікова уБалаклаві був будувався для ВМС України і передавав вексплуатацію у кінці 2003. У нього в офіційних квартирахмешкають сім'ї Українських службовців і сім'ї військовихпенсіонерів. Хата була на балансі ВМС України. Частинаквартир була приватизована 2014. Після анексії КримуРосією хата була передавав баланс Міністерствамиоборони Росії.

Зараз громадяни, які живуть там, не мають можливістьприватизувати офіційна акомодація, оскільки це незакріплено Російськими законами.

Нагадуватиме, в зайнятому Криму в суботі, 16 вересня, поліція заборонила, щоб проводити кримськотатарський"Алтин футбольного турніру тамг'а".

Крым. Реалии