Кабмін вирішив підтримати енергетику сонця, вітру і річок

опубліковано 6 вер. 2017 р., 13:34 office ewgenus   [ оновлено 6 вер. 2017 р., 13:35 ]
Уряд затвердив порядок стимулювання встановлення тарифів на тарифи на теплову енергію, вироблену з альтернативних джерел енергії.
Про це на засіданні уряду заявив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, передає Урядовий портал.
"Ми підвищуємо конкурентоспроможність виробників тепла з використанням альтернативних джерел енергії. Механізм встановлення тарифів передбачає зменшення вартості теплової енергії, що використовується для опалення житлового фонду та об'єктів бюджетної сфери", - сказав Геннадій Зубко.
Зокрема, планується встановити тариф на рівні 90 відсотків газу, що виробляється в цій місцевості в даній області. За відсутності такого тарифу - на 90 відсотків середньозваженої ставки в регіоні. "Таким чином, пропонується стимулювати виробництво тепла з використанням альтернативних джерел енергії", - сказав він.
Прийнята постанова також дозволить запровадити спрощену процедуру встановлення тарифів на теплову енергію, вироблену з альтернативних джерел енергії для відповідних суб'єктів господарювання, до початку опалювального сезону 2017/2018 років.

http://www.epravda.com.ua