Через "Приват24" тепер можна придбати валюту лише для переказу за кордон

опубліковано 4 вер. 2017 р., 04:05 office ewgenus   [ оновлено 4 вер. 2017 р., 08:58 ]
Державний ПриватБанк призупинив продаж валюти клієнтам через систему "Приват24". Купівля валюти від клієнтів тепер обмежується лише часом роботи на міжбанківському валютному ринку - робочими днями з 10:00 до 16:00.

Про це сказала прес-служба банку.

"У зв'язку з законодавством України щодо здійснення безготівкових операцій з іноземною валютою, що здійснюються виключно через міжбанківський валютний ринок (IBCM), для таких операцій ICMU погоджується з правилами. Продаж валюти банку може здійснювати віддалений робочий день з 10:00 до 16: 00 за поточною ставкою на момент здійснення операції ", - звітувати в банку.

Клієнти можуть купувати валюту з метою перерахування грошей на сторінки SWIFT-платежів та переказів, але банк може вимагати підтверджувальні документи про цільовий характер придбання валютних коштів.

В даний час ПриватБанк розробляє нову функціональність послуг покупки онлайн-валюти клієнтами.

Нагадаємо, що наприкінці 2016 року ПриватБанк став державною власністю у зв'язку з тим, що попередні власники виявилися неплатоспроможними.

NABU розслідує кримінальну справу за фактами можливого зловживання службовим становищем посадовими особами Національного банку України та ПриватБанку великими розмірами витрат, здійснюваних керівництвом та власниками значного банку участі (ч. 2 ст. 364 Кримінальний кодекс РФ, частина 5 ст.191 Україна), внаслідок чого держава зазнала збитків у розмірі перевиконання банку у розмірі понад 100 млрд. грн. Справа стосується незаконного надання кредитів попередніми власниками та топ-менеджерами фінансової установи.


ДЖЕРЕЛО: "УКРАЇНСЬКА НОВИНИ"
lb.ua