Заборгованість із заробітної плати медикам близько 2,8 млрд грн. - МОЗ

опубліковано 15 вер. 2017 р., 04:57 office ewgenus   [ оновлено 15 вер. 2017 р., 04:58 ]
Матеріальний, що Нездоровий-є комунальними установами охорони здоров'я з нарахуваннями на 2017 подарував 2 758,6 мільйонів гривень фонд оплати праці.

Уряд вліз у борги 2,8-мільйонна грн. до працівників установ охорони здоров'я. Про це повідомив Міністерства охорони здоров'я(МОЗ) в прес-службі.

Відмітив, що Мінохорониздоров'я готує проект замовлення Кабінету Міністрів України "Про поширення резерву медичний субвенції від державного бюджету до місцевих бюджетів в 2017".

"Його мета -, щоб запобігти виникненню боргу поза оплатою заробітної плати до працівників установ охорони здоров'я, а також надання належної медичної допомоги до хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу і хворий на діабет і нецукровий mellitus". - мова goes до повідомлення відділу.

Повідомлено, що відповідно до даного структурними підрозділами з питань охорона здоров'я, регіональна і муніципальні державні управління Києва інформації, матеріальний, що нездоровий-є комунальними установами охорони здоров'я з нарахуваннями на 2017 подарував 2 758,6 мільйонів гривень фонд оплати праці.

Нагадуватиме, Міністерство фінансів України запропонувало, щоб збільшити об'єм прожиткового мінімуму до 3723 гривень від січня, 1, 2018.

Тиждень.ua