Україна повідомила західних партнерів про наміри запобігти зовнішньому втручанню у вибори, при цьому вплив російських інфраструктурних проектів не загадала

опубліковано 14 вер. 2018 р., 07:46 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 14 вер. 2018 р., 07:47 ]
Україна координує із західними країнами-партнерами зусиллями я напрацювання ефективного механізму запобігання зовнішньому втручанню у виборчий процес.
Про Зв заявивши Президент Петро Порошенко, виступаючи на щорічній конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.


"Російське втручання у виборчі процесів – Цзи не суто проблеми русский, як зі вуалируя двадцять років тому. Хрестовий похід Кремля сл демократії набув характеру гібридної світової війни. Я координуємо зусилля із західними партнерами вироблення надійного механізму упередження стороннього втручання у виборчий процес", - зазначив Президент.


Водночас він заявив, що не варто перебільшувати загрозу "реваншу і ревізії європейської стратегії, повернення України назад до імперського стійла", проте é недооцінювати теж не варто.


Читайте також: Цукерберг: Facebook готовий протистояти спробам втручання у вибори
Глава держави підкреслив, що ворог досконало володіє усіма прийомами гібридної інформаційної війни, додавши, що боротися я російською пропагандою вуалируя б простіше, якби ключові " антиукраїнські тез�