Розмитнення авто на рівні 100% вартості буде кроком назустріч людям - Южаніна

опубліковано 7 вер. 2017 р., 13:02 office ewgenus   [ оновлено 7 вер. 2017 р., 13:03 ]
Перехід на українські номери імпортних машин в Україну з іноземною реєстраціями обійдеться фактичним власникам 1,0-1,4 тис. Євро

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народний депутат від БНП Ніна Южанін у коментарі до Esprito.

"Коли ми розрахували це дуже невелика сума митних платежів: категорія до 2200 кубометрів, друга категорія автомобілів, це в районі 1000 євро, наступна категорія - 1,2 - 1,4 тисячі євро", - сказав вона.

Як і раніше, ставки акцизного збору встановлюються в євро, залежно від кубічних сантиметрів двигуна.

Южанін зазначив, що це рішення стосується автомобілів на іноземних номерах як пізніше випуску 2010 року, а потім у 2000 році.

Відповідні зміни будуть внесені до податкового, митного та бюджетного кодексів.

"Це дійсно величезний крок до людей", - підкреслив голова податкового комітету.

  • 6 вересня, під стінами Верховної Ради, акція протесту була ініційована власниками автомобілів для іноземних номерів, що вимагають поступок щодо митного оформлення.
  • Сьогодні, 7 вересня, Южаніна оголосила про підписання меморандуму з організаторами протесту, згідно з яким Верховній Раді буде запропоновано проголосувати за спрощений порядок митного оформлення вже імпортованих автомобілів. Однак незабаром держава повністю заборонить імпорт вживаних автомобілів на закордонні номери.
  • На обід, акція протесту була припинена. Поліція заарештувала одного з учасників акції.