Російскі пранкери Вован і Лексус прочитали лекцію студентам ДНР про ведення інформаційної війни

опубліковано 3 жовт. 2017 р., 13:47 office ewgenus   [ оновлено 3 жовт. 2017 р., 13:48 ]
«Телефонні разводіли» Лексус і Вован прочитали студентам «ДНР» лекцію
Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив журналіст Денис Казанський
Цікаві новини з Донецька: два російських пранкери Володимир Кузнєцов та Олексій Столяров, більш відомі як Вован і Лексус, приїхали в так звану «ДНР», щоб представити спільну книгу під назвою «По кому дзвонить телефон». Місцевий ресурс «ДАН» цитує авторів:

« Наша книга про те, що не такий страшний чорт, як його малюють. Війну можна вести дистанційно - за допомогою діалогу. Донецьк вибраний не випадково. Ми починали тут ще в 2014 році, коли висвітлювали події в Донбасі. Починали спілкуватися з українськими політиками. У цій книзі ми розповідаємо про ті події ».

Як повідомив Казанський, пранкери не тільки зустрічалися з читачами і шанувальниками, але також представили своє «мистецтво війни по телефону» студентам:

« У Донецькому національному університеті, який залишився в Донецьку і підпорядковується ДНР, вчора виступали російські пранкери Вован і Лексус.

Історична подія. Телефонні разводіли в донецьких університетах з лекціями ще не виступали.

Ймовірно, на черзі брухтовики з лекцією про те, як повністю порізати на метал логістичний центр АТБ за два тижні » , - написав журналіст.

Нагадаємо, що Вован і Лексус скандально відомі своїми знущальними розіграшами публічних людей, в тому числі ряду українських політиків.

Фото: фейсбук-сторінка Дениса Казанського
http://detector.media/