Перекривши корупційні потоки в департаменті житлово-комунального господарства Черкас його начальник був розстріляний невідомими з автомата - ЗМІ

опубліковано 29 вер. 2017 р., 04:01 office ewgenus   [ оновлено 29 вер. 2017 р., 04:04 ]
депутата міськради Михайло Бінусов
Михайло Бінусов був нещодавно призначений на позиціюлідера відділу житлово-комунального господарства в меріїЧеркас.

У ночі 29 вересня в Черкасах невідомий досяг озброєногодепутата нападу муніципалітету Михайло Бінусова. Проце повідомляє місцеве видання "Про все".

"Він був розстріляв від автомата Калашнікова. Депутат, щогине на місці. Це сталося біля гаражів, що поблизумуніципального кладовища №2", - мова goes доповідомлення.

На місце подій керівництво офісу прокурора, управлінняполіцією і СБУ прибули на область Черкас, першочерговіслідчі дії проводяться.

Бінусов був нещодавно призначений на позицію лідеравідділу житлово-комунального господарства в меріїЧеркас.

Завдання, щоб здолати корупцію у відділі було поміщають"його(Бінусову - ред.), усі потоки були повністю повернені", - мер Черкас, які Анатолій Бондаренко, це прибуло намісце події, говорив.

Як повідомлений прес-аташе поліції Черкас Зоя Вовк, вбивство сталося закривають магазин кооперативугаража. Депутат захотів помістити машину в гараж і сидітив автомобілі знайомств. Вони чекали Бинусова білягаражів, їх автомобіль занадто ушкоджують удари, іпознайомив депутата проводиться голосування як свідки.

Нагадуватиме, в Харківському ударі депутат облради від"Самопомочі", голова "Центр Харківської антикорупції"Дмитро Булаха, із-за того, що для нього рана на голові іперерви щелепи і ребер можливі. Член правила "ЦентрХарківської антикорупції" Дмитро Дробот говорив отже, ценападає з діяльністю антикорупції і оголосив прозатінювання.
Тиждень.ua, Дзеркало тижня. Україна