На Одещині банда з понад 20-и осіб приїхала грабувати склад, але сторож не спав, тож тепер правоохоронцям доведеться зясовувати чи це угрупування не належить до "захисників гризунів"

опубліковано 1 черв. 2019 р., 12:50 Yevgen Zaharenko   [ оновлено 1 черв. 2019 р., 12:55 ]
Банда з понад 20-и осіб приїхала грабувати склад, але сторож не спав, тож тепер одеським правоохоронцям доведеться зясовувати обставини можливо це угрупування виявиться (захисниками гризунів), яких зазвичай вдосталь у складських приміщеннях / Коментр публіцистичного оглядача інтернет-видання WANTED RUSKA PRATSYA
Фото: Natspolitsiya Україна На місці працювала в Guild Special Коли поліцейські були невідомі на складі, охоронець зробив кілька пострілів в повітря зареєстрованим рушницею. У селі Авангарді поблизу промислового ринку 7-й кілометр, поліція заарештувала 24 осіб. Всі вони увійшли в один зі складів, Natspolitsii повідомили в Одеській області, в п'ятницю, 31 травня. Зверніть увагу, що, коли невідомий був склад, хранитель зробив кілька пострілів в повітря зареєстрованим рушницею. Ніяких пошкоджень не було викликано. На місці події працює слідчо-оперативна група, представники адміністрації профілактики GUNP і солдатів поліцейського батальйону спеціального призначення. Затримані були доставлені у відділення міліції для з'ясування обставин аварії. «Поліція не може зробити область плутанини і свавілля в області Будь-якого порушення законності і закон слід негайно припинити наші суворим і безкомпромісним.», - повідомив начальник поліції області Олега Бех сказав. Для отримання додаткової інформації про цю подію зробили ЕФРР для цілей порушення відповідно до статті незаконного присвоєнням бізнес-активи (частина 2 st.206-2 КК України).

Comments