Мінохоронздоров'я запускає ринок трансплантології і хоче почати з вилучення нирок у трупів

опубліковано 19 вер. 2017 р., 22:21 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:12 ]
трансплантолог
Міністерство охорони здоров'я від 2018 запущене projectна трансплантації бруньок від несімейних донорів, повідомлених у вівторок и.о. з міністра Ульяна Супрун уфейсбуку.

"Міністерство охорони здоров'я починає project натрансплантації бруньки від несімейного донор-трупа нацьому в державному бюджеті на 2018 112 мільйонахгривен заткнуті, і на 2019-2020 році - більш ніж за 100 мільйонів щорічно", - вона написала.

Проект буде прищеплений в Києві, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі, Львові і Одесі. Його мета -, щоб допомогти близько6 тисяч українців, це зараз залежить відгемодиализа(кліринг крові через "штучну бруньку"транспортного засобу) до цього мільйони гривен go віддержавного бюджету.

Заступник міністра Олександр Линчевский в колонці на"УП. Життя" пише, що вересня, 14 змін, це дозволяєвстановлювати смерть розтрощують голову його, виконуються зважений на "створенні" умов дляобслуговування органів або тканин мертвого чоловіка длятрансплантації, приносяться в поштову інструкціюдокторського анестезіолога. Анестезіолог також будевідповідальний за координацію пересадки.

Читайте: Міфічні і реальні проблеми Українськоїтрансплантації

Проект замовлення, яке вносить зміну в інструкцію навилучення органів в донор-трупі, також оброблений. Замовлення на реєстрації в Минюсте.

Від даних Міністерство охорони здоров'я, в 2016 в Україніце виконувалося тільки 126 трансплантацій(119 - бруньки, 5 - печінка, 1 - легеня), більшість від них - від живогосімейного донора, поки від донор-трупа - тільки два. Дляпорівняння, в США впродовж того ж часу, що проводиться33611 пересадок органів.