Господарські суди визнали пріоритетність кредиторських вимог комунального аеропорту "Дніпропетровськ" над кредитними вимогами державного ПриватБанку у справі про банкрутство "Дніпроавіа"

опубліковано 8 квіт. 2019 р., 09:35 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 8 квіт. 2019 р., 12:42 ]
За рішеннями судів кредиторські вимоги комунального аеропорту Дніпропетровськ до збанкрутілої авіакомпанії Дніпроавіа були затверджені, натомість кредитні вимоги державного ПриватБанку до реєстру кредиторів не потрапили Коментр публіцистичного оглядача інтернет-видання WANTED RUSKA PRATSYA
Суд відхилив скаргу державного Приватбанку в рамках процедури банкрутства ВАТ «громадянського суспільства» Дніпроавіа "попиту, пов'язаних з групою" Приват "Ігор Коломойський ТОВ" Haltera «власником 94,5% акцій авіакомпанії. Рішення, прийняте на 22 березня Центральний апеляційний господарський суд Finbalance. Privat виклик скасування умов кредитних договорів, укладених між фінансовою установою та «Дніпроавіа» в 2011-2014 роки з точки зору справляння плати за використання кредитів. 17 грудня 2018 Господарський суд Dnipropetrov область в разі банкрутства ВАТ «Авіаційна компанія» Дніпроавіа "Приват відхилив клопотання про визнання дебіторської заборгованості» Дніпроавіа "в $ 1,5 млрд. Проте, 17 грудня 2018 суд затвердив реєстр вимог кредиторів, "Дніпроавіа", щоб включити вимоги Гоань Comercio E Servicos Internacionais LDA (920,8 млн і $ 489,5 млн), "Альянс Партнер Груп" ( 823, 8 млн доларів США), "міжнародний аеропорт" Дніпропетровськ "(598.800.000 доларів США), ТОВ" Haltera «(545.900.000 грн), Troyon Limited активів (340,6 млн), Feyen Consulting Limited (216,9 млн) , Brassbox Limited (179,6 ekatommyria), "Укртатнафта" (132,8 мільйона доларів). Згідно з судовими матеріалами "Дніпроавіа" орендував літак 2011 Brassbox Limited, Гоань Comercio E Servicos Internatiocionais, Troyon Assets Limited, Feyen COUNSULTING Limited. Восени 2017 року ЗМІ повідомили, що «Дніпроавіа» не було жодного літака, але, по крайней мере, деякі з них переїхали в авіакомпанії «Windrose». За даними деяких ЗМІ, авіакомпанія «Роза Вітрів» входить в сферу Компанія «Приват» групи впливу. 15 січня 2019 року Верховний суд залишив у силі в частині complai нт звернутися до Фонду України держмайна і скасував рішення нижчих судів, в яких ФДМ по ТОВ «Haltera» до кінця приватизації «Дніпроавіа» і передається суд. «Дніпроавіа» є регулярні та чартерні рейси в Європу, Близький Схід і СНД. Це один з найбільших українських операторів. Фонд державного майна України наприкінці серпня 2009 року продав частку 94,572% в компанії «Haltera." В результаті, компанія через "Halteru" Група "Приват" бізнесмена Ігоря Коломойського. Рішення господарського суду за поданням обласної прокуратури в Дніпропетровській Martiou 30 2017 вирішили 94,5% акцій ВАТ «Авіаційна компанія» Дніпроавіа "скасувати стан. Це питання докладно розглядається в суді. Тим часом, Печерський райсуд Києва на прохання Генерального прокурора наклав нові активи арешт ряду компаній, пов'язаних прямо чи опосередковано до групи «Приват» на кримінальному процесі можливого вилучення 19 млрд грн рефінансування участь «Приватбанк» Ціни націоналізація.
Comments