ПОЛІТИКА‎ > ‎

Український оператор Vodafone відновив надання телекомпослуг окупантам на Данбасі, бо російські оператори ризикують потрапити під санкції

опубліковано 24 лют. 2018 р., 13:55 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 24 лют. 2018 р., 14:11 ]
Vodafone Ukraina працює на окуованій території Донбасу.
Це єдиний мобільний оператор, який не контролюється в Україні в Донбасі. Куранти знову Vodafone Фото: www.zdr.ru компанія Vodafone Україна (ЗАТ «Україна VF» перед - «МТС-Україна»)
оголошує про відновлення мобільного зв'язку в Луганську. Він написав на своїй сторінці Facebook Вікторія Рубан, директор зі зв'язків з громадськістю оператора. «Я просто сказав, що Луганський знову в повітрі», - сказала вона. Крім того, Рубан повідомив, що 28 лютого, група представників оператора для поїздки в Мінську тристоронньої зустрічі контактної групи. Сторони планують обговорити питання про відновлення мобільного зв'язку в Донецьку. Нагадаю, 22 лютого, Луганський перестав працювати відносини прориваються через волоконно-оптичні кабелі. Це не перший подібний випадок. Вперше сигнал Vodafone зник навколо нестримний в Донбасі 11 січня. Було встановлено, що пошкодження основної волоконно-оптичний кабель в межах зони, контрольованої «DNR» Оленівки. 19 січня сигнал відновлений в Луганській області. У Донецьку не далеко. Vodafone Україна - останній український оператор, який продовжує працювати на території ORDLO.