ПОЛІТИКА‎ > ‎

Україна значно відстає в адаптації законодавства відповідно до Угоди про асоціацію з ЄC

опубліковано 4 вер. 2017 р., 06:14 office ewgenus   [ оновлено 4 вер. 2017 р., 06:15 ]
Уряд досі не має необхідного досвіду для забезпечення відповідності українського законодавства стандартам європейського права

Після ратифікації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом проблема залишається не лише адаптацією законодавства, але й прийняттям підзаконних актів, заявив перший віце-президент Верховної Ради Ірина Геращенко в примирній раді фракції лідери та голови парламентських комітетів.

Угода повинна регулювати поступове економічне та політичне зближення між Україною та ЄС. Це стосується загальних реформ, зовнішньої політики та безпеки, а також справедливості, торговельно-економічного співробітництва. Планується створити зону вільної торгівлі.

"Проте уряд і парламент значно відстають від темпів реалізації Угоди, про адаптацію законодавства та про прийняття вторинного законодавства", - сказав Геращенко.

Вона звернулася до спікера Ради Андрія Парубія з проханням здійснити пріоритетні питання роботи парламенту на нинішній сесії.

Раніше повідомлялося, що Україна в даний час реалізувала лише 26 із 130 запланованих законодавчих актів ЄС.

Нагадаємо, що у липні Рада Європейського Союзу проголосувала за асоціацію з Україною. Відповідна угода набрала чинності з 1 вересня.

Джерело: Ракурс