ПОЛІТИКА‎ > ‎

Сторони розійшлися у питанні про відкриття додаткових КПВВ на Донбасі - Хуг

опубліковано 16 груд. 2017 р., 02:39 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 16 груд. 2017 р., 02:40 ]
кпвв
Заметілі оголосили, що війна закінчуються на Донбасі в недалекому майбутньому не очевидно
Заступник голови СММ перераховує ОБСЄ, що партії були видалені з вирішення конфлікту зараз більш ніж деякий час.

Вирішення військового конфлікту на Донбасі в недалекому майбутньому не очевидно. Про це впродовж брифінгу першого заступника голови Спеціальної контролюючої місії Організації, оголошеної від безпеки і співпраці в Європі Александр Заметілей.

"Ми бачимо, що усе більше насильства стає, і цілком менш ніж Мінські договори дотримуються. На жаль, після 3,5 зараз ми були видалені з вирішення конфлікту більш ніж деякий час. Він не видимий закінчуються у видимому майбутньому", - він оголосив.

Також, на його словах, партії жодним чином не наближалися до ввідної частини додатковий КПВВ в лінії диференціювання.

"Партії жодним чином не наближалися до ввідної частини додатковий КПВВ, якщо полегшити перетин лінії колізії до людей. Вони не просувалися вперед не на кроці для вирішення протиріч, в результаті цього тисячі чоловік залишилися waterless, легко і газ. Партії не наближалися до зупинки насильства. Фактично, вони були переміщені далеко далі, ніж деякий час", - говорив Заметілі.

Перед Спеціальний контролюючий mission повідомлений ОБСЄ про ускладнення до ситуації біля травня і Гладосового. Зокрема, спостерігачі місії виправили появу нових траншей, бронетранспортери і посилюючи не далеко від поселень.

http://tyzhden.ua/