ПОЛІТИКА‎ > ‎

Щоб побороти корупцією на адмінкордоні з Кримом, треба закрити пункту пропуску - представник Президента Бабін

опубліковано 23 вер. 2017 р., 13:25 office ewgenus   [ оновлено 23 вер. 2017 р., 13:26 ]
адмінкордон з Кримом
Вже більш ніж три роки на адміністративній межі міжХерсонською областю і тимчасово зайняв Крим півостроває реальний пограничний контроль. І регулярноготранспортного сполучення з пунктами допущення такнемає є присутніми. Скоро ще і припинить роботу одного зпропускних місць - "Чаплинка". Добирання до Криму заразможливе через три пропускні пункти - "Чонгар", "Каланчак"і "Чаплинка". Багато людей вибирають для перетину точноостаннього пункту, запевняючи, що він зручніший всього. "Тут простіше.

Завжди менш ніж поворот, я проходжу" завжди швидше, -один з українців, що проводяться голосування, говоривМиколі. Кримський дивує рішення України, щоб припинитироботу "Чаплинки". Згідно з відповідачем Віктора, вінперетинає адміністративну межу в "Чаплинке" черезпівгодини, поки на інших пропускних пунктах витратив до 6 годин. Незважаючи на популярність пропускного пунктусеред водіїв, Україні "Чаплинка" не треба.

Згідно з постійним представником президента України уCrimea Бориса Бабина, "Чаплинка" призначається, бопасажир організував і вантажні перевезення. Як annientedяк один, так і інші перевезення, пропускний пункт не бувпотрібний. Його не є досить літом двох пунктів допущення. Цей рік після бар'єру терпів більш ніж 70 машин. Тут мипроходимо швидко, і на іншій стороні необхідно заповнитибагато документів, деякі не знають взагалі, як заповнитиїх, - відповідач переконаний Олександр.

Українська влада вважає, що "Чаплинка" незручний длялюдей без транспорту. Проте українці часто перехреснийадміністративна межа на стопі. Посадовці називають іншупричину закриття "Чаплинки" - корупція. "Коли для вас я -два КПП пліч-о-пліч і ви соврешаете певні нелегальніперевезення, там завжди - альтернатива, де бути згідним", - представник президента є певним у Crimea БорисаБабин. Якщо "Чаплинку" закриє - усі водії і пішоходипримчаться до найближчого пропускного пункту"Каланчак".

Прикордонники є певними, що з впаданням українців, якими вони управлятимуть. Проте журналісти виправилидуже іншу картину: антисанітарія урн і жахлива державатуалетів переповнили сміттям. Зараз посадовці плануютьзакрити пропускний пункт "Чаплинка" після розвитку дваінший. Ймовірно, це станеться в 2018, тому зараз людипросто попереджаються про майбутні зміни. Повнестворення програми "Крим.Погляньте реальності" сюди.