ПОЛІТИКА‎ > ‎

Російські найманці прикриваючись цивільними на КПВВ Майорськ відкрили вогонь - штаб

опубліковано 21 вер. 2017 р., 13:04 office ewgenus   [ оновлено 21 вер. 2017 р., 13:05 ]
Крім того, терористи звільнили авдіївську промзону, із-затого, що один борець ЗСУ отримав рану.

Минулий двадцять-чотири години 20 вересня, бойовики надонбасівських 19 часах відкрив вогонь у напряміУкраїнських солдатів, в результаті бойових дій одинУкраїнська військова отримана рана. Про це повідомившаблонний персоналу АТО.

Відмітив, це гарячіше всього є на Донецькому напрямі.

У "Вечір, в районі Авдіївської промзони, бойовики декількагодин звільнили наші опорні пункти від різних видівгранатометів, великокаліберних кулеметів і трохи-рук. Наші захисники відповіли ворогові ледве. В результатіоднієї з цих опозицій, близько 18 години, один отримаввійськовий української мови кульового поранення. Крімтого, учора тричі під машинним гарматним вогнем нашезміцнення добралося поблизу Піску і двічі - біля Майор, Зайцевого, Невельського", - мова goes до повідомленняперсоналу.

Крім того, загарбники ще раз показали і відношення донаселення. Знаючи, що КПВВ Майорськ завершує роботувід допущення громадян в 18.30, бойовики ще разздійснював провокацію, зробивши близько 20 машин зцивільними особами за межами пункту допущення.

"Люди, які пробували в'їхати на підконтрольну доукраїнської території, стали заручниками ситуації. У томуж часі, бойовики відкрив вогонь на наших позиціях. Цивільні особи серед цього населяють похилого віку іжінки з дітьми знайшли себе в лінії вогню і змусили, щобуникати і шукати притулок на військовому українськоїмови позицій. Про цю провокацію це було негайноінформований СЦКК і спостережлива місія ООН.

Але, незважаючи на це бойовики повідомив продотримання методу тиша сусідній КПВВ Майорськ, вже вп'яти хвилинах з боку опонента вогонь" почався знову., -відмітив в шаблонному.

Повідомлено, що Український військовий покинувцивільних осіб у безпечнішому місці і впродовж ночізабезпечив їх охорону.

На Приморському напрямі Російські загарбники робили 14 мін калібру 82 міліметри біля Павлополя і Широкиного. Івеликокаліберний кулемет опонента працював надВодними околицями.

На тиші Луганського напряму учора тримався.

"Майже на кожному другому вогні змушують АТО відповіввогню на поразку опонента", - підсумовував в персоналі.

Нагадуватиме, 19 вересня правопорушник озброївформування порушено перемир'я 23 рази.

Тиждень.ua