ПОЛІТИКА‎ > ‎

РФ немає жодної української школи на 8 млн українців

опубліковано 20 вер. 2017 р., 14:00 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 14:01 ]
8 млн українців у Росії немають жодної школи
Державна Думка Російської Федерації, "захищаючи" права для Російськомовного населення в Україні, забутій про права 8 мільйонів українців в Росії.

Про це віце-прем'єр-міністр Вячеслав Кириленко написав в Твіттері.

"Госдума Російської ФЕДЕРАЦІЇ забіг відносно Закон про освіту. Забуто в твердженні тільки, щоб повідомити, скільки в Російській ФЕДЕРАЦІЇ Українських шкіл на 8 мільйонах українців. Немає нічого", - Кириленко написав.

Перед тим, як державна Дума Російської Федерації готувала твердження відносно загальноприйнята Верховна Рада України закону "Про освіту" в цьому засудив прийняття документа.

Оскільки Укрінформ повідомив, керівництво країн МЗС і НАПІВПРОВІДНИКА МЕТАЛЕВОГО ОКИСЛУ 11 зустрічається з представниками дипломатичних місій, представниками РАДИ Європи, ОБСЄ відносно прийнятий Верховною Радою закону "Про освіту", в цьому державна мова упевнена в Україні мова освіти. Відмітив, що представників Російської Федерації не було на цій зустрічі. Україна також дала в РАДІ Європи на огляді предмет 7 закону, це регулює це питання.

Читайте також: Закон про освіту: стаття "Мова" була спрямована на огляд в РАДІ Європи

Перед тим, як декілька країн висунулися попереду з протестами відносно запис предмета 7 закону "Про освіту", зокрема побоювання висловилися відносно звуження прав для представників національних меншин в Україні на здобутті освіти рідною мовою. Оскільки відмітив утворення і науки в Міністерстві, закон "Про освіту" розширює можливості представників національних меншин, в специфічних можливостях для вступу до вищих освітніх установ України.


https://www.ukrinform.ua/