ПОЛІТИКА‎ > ‎

Прокуратура Одеської області звільнила вісьмох підозрюваних по справі "2 травня" для обміну на військовополонених - прес-секретар

опубліковано 16 груд. 2017 р., 02:18 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 16 груд. 2017 р., 02:22 ]
для обміну полоненими
У Одесі звільнив вісім, підозрюваний в сепаратизмі для обмінного полоненого
Зокрема, громадянин Росії Євгєнія Мефьодова, підозрюваної в організації занепокоєнь в Одесі 2 травня, 2014, звільнений.

У Одесі були звільнені вісім, підозрюваний в сепаратизмі і злочинах проти національної безпеки для обмінного полоненого, це повинно мати місце перед новорічними святами. Про це повідомив прес-секретаря офісу прокурора Одеської області Інна Верба в ефірі з Українських телеканалів.

На її словах, це було звільнене, зокрема, громадянин Росії Євгєнія Мефьодова, підозрюваної в організації занепокоєнь в Одесі 2 травня, 2014.

Відмітив, що офіс прокурора, поліції і безпеки обслуговування Одеської області, визнають, що все зважено, що якомога більше Українських громадян повернулося з нелегальної підтримки.

Перед заступницею голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що частина осіб, яких включали терористи до списків для обміну на Українських заручниках, оголосив про категоричну відмову повернутися на зайнятих територіях.

7 грудня глава іноземного від українського Міністерства Павло Клімкін обговорював з головним МЗС Російської ФЕДЕРАЦІЇ Сєргєєм питанням Лавра обмінних заручників.

Як повідомляється, 29 листопада впродовж зустрічі Трибічної pin групи в Мінську договір був досягнутий відносно біржові заручники до новорічних свят. Проте партії вказали конкретну дату обміну.

Нагадуватиме, в Одесі 2 травня, 2014 колізії мали місце між сепаратистами і проукраїнськими активістів, які пробували піти крок в підтвердження єдність України. В результаті колізій і звільняють 48 осіб загинув в Хаті профспілок. У ночі 19 вересня, Київський окружний суд Одеси вибрав захід пригнічення до дв

http://tyzhden.ua