ПОЛІТИКА‎ > ‎

Правозахисники скаржаться, що НАБУ використовує свої ресурси в політичній боротьбі

опубліковано 25 жовт. 2018 р., 00:51 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 25 жовт. 2018 р., 00:52 ]
Вони повинні розслідувати і притягти до відповідальності осіб, винних у розкритті матеріали справи та політичні проблеми стосовно директора Heorhij Логвинського і його дружина, суддя ЄСПЛ Ханна Юдківської.
Facebook Twitter Google+
Джемілєв, Захаров і Зісельс скаржилися на політику пояснив питання НАБУ про Золоті "мандарин"
Фото: ЦЕНЗУРА
Заступник народу Мустафа Джемілєв і правозахисники Yevhen Захаров і йосип Зісельс написав лист в САП і НАБУ, які назвали питання "Золотий мандарин" політично мотивовані.


На їхню думку, на правій НАБУ широко поширена з метою дискредитувати репутацію директора Heorhij Логвинського і дружина судді ЄСПЛ Ханна Юдківської.


Про це сказали в новинах конференції в середу. Нардеп Рефат Чубаров підписав заяву, також.


"Розслідування НАБУ супроводжується пропагандистом кампанії, "overfault" в публічному просторі цих секрет слідчі кримінального переслідування, дії, що є грубим порушенням чинного законодавства україни та міжнародних стандартів


Динаміки забили вже неодноразово намагалися провести ці зауваження в лідери GLANDERSS і НАБУ.


"Ми неодноразово зустрічалися з керівниками органів по боротьбі з корупцією. Я сказав їм, що боротьба з корупцією можлива лише законними методами. Але реакція була" не на ці зустрічі, - правозахисник Yevhen Захаров пояснив.


Динаміки потрібно розслідувати і притягти до відповідальності осіб, винних у викривленні і публікації матеріалів, підприємств, політичних проблем і дискредитувати кампанію ЗМІ проти депутата Логвинського і його дружина, суддя ЄСПЛ Ханна Юдківської.


І в разі подальшої бездіяльності" щодо згаданих у листі фактів, автори рекомендують лідери GPU, GLANDERSS і НАБУ, щоб встановити повноваження.


Нагадаємо, на початку листопада минулого року, в засобах МАСОВОЇ інформації поширюється про плани Національного антикорупційного бюро руки, підозра, на той момент, заступник міністра юстиції, нині член ЦВК, щоб Наталія Бернацькій. Вона, заб'є, в минулому працював як помічник