ПОЛІТИКА‎ > ‎

Порошенко назвав додаткові перестороги МВФ, щодо успішного завершення антикорупційної реформи, "порушенням суверенітету України"

опубліковано 6 бер. 2018 р., 12:31 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 6 бер. 2018 р., 12:35 ]
мета №1
Президент України Петро Порошенко заявив, що міжнародні донори не можуть диктувати закони України. Він розповів Financial Times.
«Спроби донорів брати участь у призначенні суддів ущемляє суверенітет України», - сказав він. Він зазначив, що вимоги Міжнародного валютного фонду і Венеціанської комісії, міжнародних донорів вплинули на відбір кандидатів для суддів по боротьбі з корупцією, порушивши суверенітет України. «Якщо хто-небудь може собі уявити, що міжнародні донори будуть формувати українські суди є неконституційним», - сказав П.Порошенко. Він вказав на успішне голосування в Раді за його власним рахунком антикорупційного суду в першому читанні. Президент сказав, що він готовий підписати законопроект, якщо він відповідно до Конституції України. Крім того, президент сказав, що реформи тривають, незважаючи на передвиборний період. Він навів приклад освіти і пенсійної реформи і реформи охорони здоров'я. Він також визнав, що багато українських, в умовах зростання цін у зв'язку з девальвацією колишніх високих цін на газ, МВФ зажадав, щоб не відчувати ефект реформ. 22 грудня 2017 Верховний суд Білл антикорупційна президента Порошенко зареєстрований у Верховній Раді. Парламент також зареєстрував чотири альтернативних законопроектів депутатів. Раніше повідомлялися, що багато хто з міжнародних партнерів України були суворі вимогами до президентського законопроекту через Київ. Зокрема, йдеться в повідомленні МВФ, що проект закону про боротьбу з корупцією П.Порошенко суд всупереч зобов'язанням України. Потім, Всесвітній банк також представив свої вимоги, попереджаючи про те, що ставка становить $ 800 мільйонів доларів США. Крім того, ЄС формально зробив Банковій критиці той факт, що президент, як повідомляється, поданий законопроект про боротьбу з корупцією суду, що суперечить обіцянкам Києва та рекомендацій Венеціанської комісії.