ПОЛІТИКА‎ > ‎

Новинський назвав забезпечення кредитних зобов'язань перед МВФ торгівлею економічними інтересами України

опубліковано 26 жовт. 2018 р., 05:07 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 26 жовт. 2018 р., 05:08 ]
Співпраця України з МВФ повинні бути подивився на, що було вигідно для України, Українці просто, і тут тези про відмову від співпраці з МВФ-це доля populiști. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив заступник керівника народу, члена фракції Опозиції "блок", лідер "світу в Партії" Vadym Новинський, РБК-Україна звіти.


"Керівництво України торги в економічні інтереси країни наліво і направо, але, залізши у кишеню, після останнього, якщо догодити МВФ. Неправильно. Не та публічної політики, які повинні бути в країні", - Новинський це точно.


На його думку, Україна перебуває у перед-дефолту держави, але влада приховує, обробка статистичних даних, що в змозі вирішити конфлікт у східних регіонах.


"В цій в'язниці, щоб боржникам в Україні був введений справжнім потужності. Він буде пам'ятати, ціни на газ в період 2010-2013рр. і порівняйте це тепер, і буде виглядати, що борг був тоді і став зараз. Ніхто не говорить про непрофесіоналізм і зламати електричного струму. Ми так скоро як в радянські часи