ПОЛІТИКА‎ > ‎

Масові вбивства мусульман рохінджа у М'янмі, спалено близько 200 сіл

опубліковано 19 вер. 2017 р., 14:15 office ewgenus   [ оновлено 19 вер. 2017 р., 14:16 ]
У М'янмі був горілий близько 200 сіл мусульманок національності рохінджа, дія змушує безпеки супроводжується масовими вбивствами, тортури


Про це на правах людини голова місії повідомив членів ради з установи фактів Марзукі Дарусман, центр новин повідомлень UNO.

Зокрема, вищезгадано, що серйозна криза, якій треба увагу швидко, є розгорнув в М'янмі. Після того, як подарували повідомлення, дія змушує безпеки на півночі держави Ракхайн супроводжується масовими вбивствами, тортурами і сексуальним насильством. Військовий знищують цілі села, де прожив рохінджа: згідно з супутником, даним, був горілий близько 200 сіл.

Повідомляє "приходять, що територія біля межі від Бангладеш мінується, і ті, хто пробує врятуватися від насильства, у тому числі діти, гинуть і досягають ушкоджень. Скажіть, що впродовж пропаганди представників національності рохінджа порівняно з робітників" аварійної комах бригади, - повідомив Дарусман.

Читайте також: У М'янмі буддистів вирізують мусульманок, і країною управляє нобелівський від світового лауреата. Чи істинно це і як таке можливо

Він нагадував, що Рада прав людини повинна усвідомити небезпеку подібних дій, досвідчені покази фактично, що, як правило, людиноненависницька пропаганда - жахливі злочини, яким передує.

Конфлікт в М'янмі обумовлений цією владою країни розглядає представників національності рохінджа правопорушник мігрантами від Бангладеш, окрім в країні вже тривалий час витримки конфлікту між буддистами, які подарували більшість населення, і рохінджа.

Близько 300 тисяч мусульманок національності рохінджа втекло у Бангладеш від М'янми від початку підвищені рівня насильства в цій країні.