ПОЛІТИКА‎ > ‎

ГПУ відкрила справу проти НАБУ за перевищення службових повноважень

опубліковано 21 вер. 2017 р., 12:44 office ewgenus   [ оновлено 21 вер. 2017 р., 12:44 ]
Витримки дослідження після предметів перевищення офіційного імітації посадовця пленарних повноважень.

Генеральна прокуратура України звинувачує працівників Національного бюро антикорупції в нелегальному спостереженні руху осіб за територіями країни і рухом дзвонить між передплатниками в 2016. Про це у четвер, 21 вересня, на сторінці у Фейсбуку написав прес-секретареві генпрокурора України Лариса Сарган.

Вона відмітила, що генеральна Прокуратура здійснює pre-trial дослідження в злочинній реалізації на знаках кримінальних злочинів, зустрів лицем до лиця століття 365(Перевищення енергетичних або офіційних пленарних повноважень) і століття 366(Офіційна імітація) КК України.

​"Встановлено, що офіційними особами НАБУ в 2016 незаконно, без відповідних дозволів слідчого судді, реалізація оперативно - технічних зважений здійснювався, зокрема спостерігаючи руху осіб проводився для територій країни і руху дзвонить між передплатниками 114 телефонів", - написав Сарган.

Вона відмітила, що таке метод ОТЗ здійснювався відносно офіційні особи: Головне управління агентури, Служби зовнішньої агентури, органів Нацполіції, СБУ, Управління державним захистом, ДУС, Міноборони, депутати міністрів Кабінету міністрів, органів ДФС, судді Вищих судів, голови райсудів в міському Києві, керівництві УСТАНОВИ вищого вивчення, інша офіційна особа. Зараз, оскільки свідки - вже допитаний ряд офіційних осіб відмічених органів.

​Нагадуватиме, в серпні, 2016, слідчо-оперативна групова ГПУ прибула пошуком до будівництва Національного бюро антикорупції. Пізніший директор НАБУ Артем Ситник і спікер генпрокурора, який Юрій Lutsenko Larysa Сарган підтвердив, це шукає у бюро проводив у рамках бізнесу про нелегальне слухання.

Згодом в прес-службі НАБУ повідомив, що пошук у бюро це пробувалося, щоб проводити у бізнесі, person включеному з цього - депутат прокурора Київської області.

Тиждень.ua