За останній місяць в порти анексованого Крим незаконно заходили 34 іноземні судна — МінТОТ

опубліковано 18 вер. 2017 р., 18:32 office ewgenus   [ оновлено 18 вер. 2017 р., 18:33 ]
Отже найбільше суднових порушників рухалося підпрапором Російської Федерації.

Від серпня, 1 для вересень, 1, 2017 в портах анексованогоКриму незважаючи на Українські і міжнародні схвалення, що називаються, або склали там 34 вантажні судновіпорушники. Про це повідомив в сервісних для пресиМіністерствах з питань тимчасово зайняті території іусередині перемістив осіб України.

Згідно з повідомленням, судна є здійснюють 77 зваженийв Керч портів і Севастополь. Від них 23 судна підпрапором Російської Федерації і 11 - під прапорами іншихдержав. Зокрема: Палау, Сьєрра-Леоне, Що, Коморськіострови, Танзанія.

Читайте також: У вході у Босфор судно, що доставленівантажі в зайнятий Крим розламалося навпіл

Нагадуватиме, морські порти розмістили на територіїАвтономної Республіки Криму - Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта є закрив на підставізамовлення Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 № 578 - р "Деякі питання функціонування морського ірічкового транспорту" і відповідно до замовленняМіністерство інфраструктури України від 16.06.2014 № 255 "Про закриття морських портів".

Від даних МінТОТ, впродовж липня, 2017 на узагальненійінформації до портів і термінали - кримські 597 суднадзвонив під прапорами такої Мальти держав :, Італії, Сінгапуру, Панами, Танзанії, Туреччини, Болгарії, Китаю, Молдови, Камбоджі, Ліберії, до Островів Каймана, С'єрра -леоне, Маршаллові Острови, Острови Кука.

До Керченського порту 269 суден дзвонило в липні вцілому;

Феодосійського - 42;

Севастополь - 245;

Євпаторія - 5;

Ялта - 5.

"Зупинка судів під іноземними прапорами до закритихморських портів і терміналів, розмістив на територіїCrimea і Севастополь буде досліджений як порушеннянорм міжнародного права як дії, які підриваютьсуверенітет України, а також як порушення законодавстваУкраїни, це тягне відповідальність судновласників, операторів і капітанів суден, у тому числі злочинним", -відмітив в міністерстві.

Тиждень.ua