В уряді вирішили, що транзакційні витрати на закупівлю українського вугілля в Ротердамі перекладати на українського споживача електроенергії є раціональною практикою і відповідає закону

опубліковано 29 вер. 2017 р., 00:44 office ewgenus   [ оновлено 29 вер. 2017 р., 00:46 ]
Роттердам +
Використання цих світових обмінів відповідає закону "Націни і встановлення" цін. До такого висновку учасникизустрічі прийшли з представниками центральних органіввиконавчої влади за дорученням прем'єр-міністраВолодимира Гройсмана, пише Delo.UA з посиланням напрес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Після критики деяких експертів і депутатів єдиної політикиціноутворення на енергоресурси, прем'єр-міністрВолодимир Гройсман зарядив до профільних відділів длярозуміння, у тому числі, з формулою ціноутворення втепловій енергії. У зв'язку з чим, віце-прем'єр-міністрСтепан Кубів проводив конференцію з віце-прем'єромВолодимиром Кістіон, міністр енергоуглепрома ІгорНасаликом, голова НКРЕКУ Дмитром Вовком, главоюобслуговування регулятора Ксенією Ляпіною, представники Мінекономрозвитку і УКРІНФОРМ.

"Учасники зустрічі зробили висновок, що використання цихсвітових обмінів, у тому числі - API2, - раціональнапрактика. Більше, що століття 4 Законів "Про ціни івстановлюючи" ціну говорить, що ціни на внутрішньомуринку мають бути орієнтовані на рівень цін на світовомуринку ", - пише видання.

Як повідомляється, резолюцією НКРЕКП №289 від03.03.2016 "Замовлення освіти з ринкової оптової торгівліпрогнозу ціни електричної енергії", згідно з цим вартістьвугілля поселяється рахунки з принципу, ратифікований: "середньозважений для індексу 12 місяців API2(портРоттердам) постачання і transloading - знижка на різниці вкалорійності між імпортованим і Українським вугіллям ".

Антимонопольний комітет 26 2017 вересня, організованогонавколо табличних рішень "Шляхів проблемних питань, цеобмежує освіту із стосунків змагання на ринкахелектросилового. Перший депутат глави АМКУ, якийМарія Нижник вила, що ціна на вугіллі має бути ринковою іідентичною як для Українських мін, так і для імпорту.