Українські "Мавродії" використовують апаратні ресурси відвідувачів сайтів для процесингових центрів криптовалют

опубліковано 26 вер. 2017 р., 13:46 office ewgenus   [ оновлено 26 вер. 2017 р., 13:47 ]
мегахешів на секунду,
Понад 2 мільйони веб-місць у світі, серед цієї української мови, користуються комп'ютерами відвідувачів для майнінгу криптовалют.

Про це повідомляє Спостерігача.

Все на тиждень після появи koda CoinHive, майнера криптовалюти Monero, до нього понад 2,2 мільйони користувачів було одночасно сполучено на протоколі WebSocket.

Разом вони роблять владу в 13,5 мегахешів на секунді, яка приблизно дорівнює 5ід все до майнінгового накопичувача блокчейна Monero, розробники CoinHive говорили у блозі.

Згідно з розробниками, ще в 15 вересня їх був тільки один сервер, і через тиждень це мало розширити до 28 веб-повноважень, шести серверів веб, двох серверів з базами даних і двох віртуальних серверів для підтримки роботи системи.

CoinHive поміщає себе як альтернативні рекламні прапори, і надає можливість виручкам для веб-місць. Ідея знаходиться в цьому JavaScript комп'ютері використань користувача, що називається на веб-місці, повноваження. Поки користувач дивиться вміст на веб-місце, його комп'ютер майнить криптовалюту для власника веб-місця.

Деякі веб-місця прищеплюють майнер, це приховано, і користувачі звертають увагу на це, що-небудь має місце тільки потім, коли їх комп'ютери включають вентилятори вихолодження на повній владі для охолодження до процесора.

У CoinHive збираються, щоб робити оновлення бібліотеки, у рамках цього це буде потрібне самостійно, щоб підтвердити користувача веб-місця, що він хоче дати комп'ютерні ресурси на майнінг.

Цікаво, що користувачі почали помічати, що деякі Українські ресурси користуються технологією вже. Наприклад, веб-місця це входить в утримування УМХ - Футбол.ua, Korrespondent.мережа, iSport.ua, tochka.net. Про це написав на сторінці в Evg Bell користувача Фейсбука.
майнер приховано,


Після реакції користувачів Футболу.ua чистив оригінали від веб-місця і жалкував.

Нагадуватиме, 10 серпня в накопичувачі Святошинського району Києва виявив біткоін - ферму.