У 2018 році дебржбюджет датуватиме державні шахти в обсязі податкової заборгованості держпідприємств електроенергетичної та вугільної галузей, які надійдуть до спецфонду.

опубліковано 2 січ. 2018 р., 10:55 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 2 січ. 2018 р., 10:59 користувачем Yevgen Zaharenko ]
боргів за електроенергію державних шахт
Погашення заборгованості за електроенергію державних шахт буде здійснюватися за рахунок коштів спеціального фонду, який буде отримувати кошти від сплати податкової заборгованості підприємств електроенергетики і вугільної промисловості. Про це йдеться в Законі України «Про Державний бюджет на 2018 рік». «Для того, щоб встановити, що підтримка реалізації ринку електроенергії з точки зору боргу за спожиті державних електроенергії вугільними підприємствами і господарюючих суб'єктів вугілля, 100 відсотків акцій належать державі, в кількості, що відповідає кількості надходжень до спеціальний фонд державного бюджету », - йдеться в документі. Детальніше: Україна в 2018 році скоротить споживання антрациту від 5 до 3 млн тонн - джерела Nasalyk napovennya спеціальний фонд за рахунок виручки від погашення податкової заборгованості з податку на прибуток і виплати чистого прибутку (доходу) державних підприємств сплачується підприємствами електроенергії та вугільна промисловість. Заборгованість оцінюється за станом на 1 січня 2018 року, з урахуванням пені, штрафів та пені, нарахованих на суму заборгованості.