Перед своїм призначенням в РНБО, Данилюк пропонує Голові Ради Нацбезпеки і оборони перетягнути повноваження Уряду, бо узурпація влади сприятиме "стабільності"

опубліковано 22 трав. 2019 р., 12:43 Yevgen Zaharenko   [ оновлено 22 трав. 2019 р., 13:17 ]
Перед своїм призначенням в РНБО, Данилюк пропонує Президенту, який має очолити Раду Нацбезпеки і оборони, перетягнути повноваження Уряду, бо на його думку узурпація влади сприятиме стабільності в Україні   // Коментр публіцистичного оглядача інтернет-видання WANTED RUSKA PRATSYA
Vи може також prochest CEI російська мова є особливим баченням Данилюк заявив, що переговори з Радою національної безпеки роботи Зеленський - фото Олександр Данилюк HB Колишній міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що бачення того, як управляти РНБОУ. 112 Повідомляється, Україна. «З призначенням, у мене є конкретне бачення того, як він повинен працювати Рада національної безпеки в даний час обговорює з паном Президентом, і я сподіваюся, що в результаті ми будемо мати потужний інструмент, який буде вирішувати важливі питання, які в даний час стикається країна і виклики «, - сказав він. Дивіться також: Kvartalivtsi і співробітників Зеленський. Вступив нова президентська адміністрація сказала Данилюк, Рада національної безпеки - це орган, який приймає рішення про політику, а не тільки в області оборони і безпеки, а й питання в економічній сфері, в силі. Колишній міністр додав, що це дуже важливо, щоб центр був стабільність в країні. «Я бачу, що адміністрація і Рада національної безпеки повинна стати основою стабільності», - сказав він. Раніше ЗМІ повідомляли, що президент України Володимир Зеленський вирішив призначити екс-міністр фінансів Олександр Данилюк секретар Ради національної безпеки і оборони.

Comments