"Наші гроші" розкрили схеми "Укрзалізниці" пов'язані з представниками "БПП"

опубліковано 19 вер. 2017 р., 14:53 office ewgenus   [ оновлено 20 вер. 2017 р., 12:10 ]
Братья Дубневичи депутатами від Блоку Петра ПорошенкоСуществует стандарт "золота" якості, це відзначається вусіх документах. Він заявляє, що рейка дотримуєтьсянадійно, якщо клемма давит 25. Разом цей індексдобирається гірше офіційно. Така зміна безпосередньопов'язана з депутатами від "Блоку Петра Порошенко" і, засумісництвом, найбільше монополістами на"Укрзализныце". Українські міста об'єднуються 21 тисячакілометрів залізничних колій. Що шлях був безпечний, сотні працівників "Укрзалізниці" перевіряють і виконуютьїх. Під вага стальні рельси пропащі потяг і розкидано.

Зберігає колесо стикування, головний елемент цього -клемма. Если наведений вище разогнется хоть на 7-8 миллиметров - произойти може железнодорожнаянещасний випадок. Такі зв'язки в Україні роблять двікомпанії - "АТ Механіка" і "Корпорація КРТ". Витримканалежить до заступників президентської фракції Ярославаі Богдана Дубневичам. Это не просто політика, але імільйонери. Братья Дубневичи официально - власники700 мільйонів, майже 700 об'єктів нерухомого майна ігривень елітарного автопарку.

Чиновнича кар'єра Ярослава Дубневича, також як і бізнес, твердо прижаті до залізниці зв'язує: спочатку представник"Укрзалізниці" в Кабінеті міністрів, тепер - главатранспортного комітету. Ці позиції не призводять істотнимдо прибутку, проте депутат бізнесу робить сотні мільйонівгривень. Вплиньте політиків так настійно, що за наявностідвох компаній на ринку минулі роки "Укрзалізниця" купивзв'язки виключно в "Корпораціях КРТ". У 2017 "Укрзализныця" планував купити закріплено на 290 мільйонах гривень.

На пропозиції висилають три компанії - два дилерДубневичів і "АТ Механіка". Предложение последней былотрадиционно дешевле. Однако экономии "Укрзализныця"відмовив тут. Оскільки в Україні монополія братівДубневичів процвітає і скільки "Укрзализныця" переплачуєна зв'язках - заглядають в журналістське дослідженняпрограми "Наші гроші".