Нафтогаз вимагає в судах у Фірташа платежів на 2 мрлд $, замість націоналізації облгазів

опубліковано 26 жовт. 2018 р., 06:14 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 26 жовт. 2018 р., 06:15 користувачем Yevgen Zaharenko ]
Облгази більшість, яка контролюється бізнесменом Dmytro Фірташ побіг в борг близько 2 млрд доларів від держави "Нафтогазу". Про це в інтерв'ю LB.ua сказав Andrii Коболєв, глава "Нафтогазу".


"Облгази, на другий, довго все це для того, щоб "Нафтогазу" близько 2 млрд доларів. Цей номер дуже добре кореспондується на число, тепер голосової команди намагається отримати від МВФ. Якщо господь Фірташ, встановленому з "Нафтогазом", а потім частина з цих 2 млрд ми заплатимо в бюджет. Може, й не був потрібен МВФ"?- сказав Коболєв (інерв'ю було написано заяву МВФ про підготовку нової програми кредиту з Україною, до 3,9 млрд дол., - ред).


Dmytro Фірташ контролює майже 75% облгазів, додав Коболєв.


"Обсяг фіксованої, борг-це добре доведено. Звичайно, борг це свідчить обох сторін. Не просто налаштувати облікові записи. Ми даємо йому в суд, але перспектива не є в судові інстанції, тому що вони не мають нічого істотного. "Роги і копита", простіше кажучи", - глава "Нафтогазу", - пояснив.


Коболєв називається уряд швидко використовувати