Митниця не залишає шансів на покарання порушників і отримання доходів від виконання рішень держбюджету

опубліковано 10 серп. 2018 р., 10:23 Редактор WANTED RUSKA PRATSYA   [ оновлено 10 серп. 2018 р., 10:25 користувачем Yevgen Zaharenko ]
контрабанді потоки
Буде видно відразу, що люди, зацікавлені, щоб знайти шокує про грошових потоків не розтрачувати час контрабандних товарів: відчуття не буде на кшалт заяви вголос. Ми звикли, що цифри, як і факти є переконливим аргументом.


Номери дуже важливі. Але, як правило, щоб визначити ефективність. І не завжди відображає ефективність.


Id est, з одного боку, як і в класичних радянського кіно : "якщо б не було статистики, ми б навіть не знати про те, що, як добре ми працюємо". З іншого боку - це "статист, як костюм бікіні: що показує, вельми привабливо, але куди цікавіше, що ховається".


Тут будуть про облаштунки статистика щодо протидії замовного злочину. А точніше буде говорити про економічний ефект світлодіодні бізнес приблизно в порушення користувацьких правил.


Можна припустити, навіть без аналізу статистичних даних, та не помилитися у припущення, що відсутність в звичку оперативно-пошукової функція має на ньому не становить левову частку в сегменті протоколів про ПМП при високій вартості виробів злочинів